Torba outdoorowa 10 l czarna
00178174
Wytrzymała, wodoodporna torba outdoorowa, która zabezpieczy Twoje rzeczy przed wilgocią, zabrudzeniem, kurzem oraz piaskiem. Idealnie sprawdzi się podczas aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Łatwa w czyszczeniu torba została wykonana z mocnego, nieprzemakalnego materiału.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Brezent |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 54 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Pojemność | 10 l |
Wiecej informacji o produkcie
- wodoszczelna, odporna torba, zapewniająca ochronę przed wilgocią, zabrudzeniami, pyłem i piaskiem, idealna do aktywności na wolnym powietrzu (sporty wodne, kemping, trekking, wyprawy motocyklowe i rowerowe)
- wytrzymała torba, umożliwiająca suche i czyste przechowywanie odzieży, wyposażenia i innych ważnych, wartościowych przedmiotów
- zamknięcie typu "roll-top"
- wykonana z mocnej plandeki brezentowej ze zgrzewanymi szwami
- zdejmowany, regulowany pas do przewieszenia lub do wygodnego noszenia na ramieniu
- łatwe czyszczenie
Zawartość opakowania
- 1 torba outdoorowa
- 1 pas do noszenia
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Roll-top: zamknięcie należy ciasno zwinąć co najmniej 3-krotnie i zapiąć klamrą.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję