Transmiter FM z Bluetooth i funkcją głośnomówiącą
00014169
Beaty hip-hopowe, rockowe klasyki czy taneczne kawałki: z transmiterem FM to Ty decydujesz, co leci w Twoim samochodzie. Nie masz Bluetootha w radiu? Po prostu podłącz telefon do transmitera: urządzenie łączy się przez radio, a Twoja muzyka płynie z głośników.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowana funkcja głośnomówiąca
Zintegrowany zestaw głośnomówiący ułatwiający telefonowanie
Zintegrowane gniazdo kart microSD
Bezpośrednie odtwarzanie plików dźwiękowych mp3 poprzez wejście na kartę microSD
Sterowanie połączeniami za pomocą 1 przycisku
Funkcja 1-przeciskowa: odbieranie/kończenie połączeń lub ponowne wybieranie ostatniego numeru
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Pasuje do | Smartphone Uniwersalny iPhone Smartphones |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 87.6 MHz - 107.9 MHz |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Ładowarka samochodowa |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Szary |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 34 g |
| Długość | 4 cm |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Wysokość | 3.6 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Do uniwersalnej transmisji radiowej źródeł sygnału Bluetooth, takich jak smartfony lub tablety, do dowolnego radia samochodowego.
- Sygnały są przesyłane drogą radiową na określonej częstotliwości VHF radia samochodowego (ustawianej ręcznie na nadajniku).
- Urządzenie zawsze zapamiętuje ostatnio używaną częstotliwość
- Po nadejściu połączenia urządzenie automatycznie przełącza się z trybu muzycznego na tryb głośnomówiący
- Typ modulacji: FM
- Zasilanie przez zintegrowaną wtyczkę zapalniczki
- 1x gniazdo USB-A z technologią Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 do ładowania urządzeń mobilnych
- 1x gniazdo USB-C z technologią Power Delivery (znaną również jako USB PD) do ładowania urządzeń mobilnych
Zawartość opakowania
- 1 nadajnik FM z funkcją Bluetooth® i zestawem głośnomówiącym
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję