TS Neoprene 11 black
00231032
Miękka wewnętrzna wyściółka zapewnia niezawodną ochronę, a stylowy zamek błyskawiczny doskonale dopełnia wysoce dotykowy design. Etui na tablet „Neoprene” w kolorze czarnym – solidny towarzysz na co dzień.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Miękka wyściółka wewnętrzna
Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Styl neoprenowy
Smukłe etui z przyjemnego w dotyku materiału neoprenowego
Pojemna przednia kieszeń
Pojemna przednia kieszeń z bezpiecznym zamkiem błyskawicznym na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Wyściełana kieszeń na tablet
Wyściełana przegroda na tablet, zapewniająca niezawodną ochronę podczas transportu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 27,9 cm (11") |
| Przystosowany dla | Tablet |
| Pasuje do | Universal |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Neopren |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Neopren |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 28.5 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 200 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 28 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 18 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Zip |
Wiecej informacji o produkcie
- Stable, well-designed tablet sleeve for the secure storage of tablets and accessories and to protect against dirt and scratches
- 2-way zip: quick opening of the main compartment and easy removal of the tablet
Zawartość opakowania
- 1 "Neoprene" tablet sleeve
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję