TV Stand, Swivel, Height-adjustable, 191 cm (75") up to 40 kg
00220911
Living room, bedroom or office – with this TV base for placement on dressers, TV cabinets and sideboards, you will get an ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 cm to 191 cm (32" to 75")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Prowadzenie kabla
Ukryte prowadzenie kabla podnosi walory optyczne
W pełni mobilny stojak
W pełni ruchoma alternatywa do nieruchomych oryginalnych nóżek telewizora pozwala na idealne ukierunkowanie kąta oglądania
Przegub obracany o 60°
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: telewizor można ustawiać w pożądanym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 60°
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, włącznie z zestawem śrub, można natychmiast rozpocząć montaż
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Możliwość późniejszego wyrównania
Jeśli telewizor zostanie zamontowany nieco krzywo, można później skorygować jego pozycję w poziomie o kilka stopni
4-stopniowa regulacja wysokości
Najlepsza widoczność dzięki 4 różnym ustawieniom wysokości
Pochylany bezstopniowo o +5°/-12°
Zapewnia idealny kąt oglądania, również z sofy lub łóżka: uchwyt ścienny do telewizorów jest pochylany bezstopniowo o +5°/-12° i daje możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, czy to siedząc czy leżąc
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 191 cm (75") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal Szkło |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spód (szerokość) | 40 cm |
| Spód (długość) | 42 cm |
| Waga | 8300 g |
| Wysokość przewodu | 36.7 cm |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 400 500 x 100 500 x 200 500 x 300 400 x 100 600 x 100 100 x 200 200 x 200 100 x 400 100 x 300 |
| Szerokość | 64 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość | 76.25 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Właściwości | Height adjustable |
| Rozmiar otworu montażowego | M8 |
| Maks. udźwig | 40 kg |
| Nachylenie - | 12 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 6 ° |
| Maximum swivel range | 60 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Living room, bedroom or office – with this TV base for placement on dressers, TV cabinets and sideboards, you will get an ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 cm to 191 cm (32" to 75")
- Ideal as a space-saving and stylish replacement for positioning on slimline pieces of furniture
- Stable replacement for the narrow base legs supplied with flat TVs - makes the TV safer from playing children or pets
- Extremely stable base plate made from safety glass for a secure stand
- Anti-slip rubber feet for perfect grip on all surfaces
- The TV stand is secured to the back of the TV set via the VESA holes
- Supports all VESA standards from 75 x 75 up to 600 x 400
- Height adjustable up to +/- 10.5 cm
Zawartość opakowania
- 1 TV stand
- Mounting hardware
- 1 installation instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję