TWS BT HP Spirit Touch, display,blk
00221820
Dusza dźwięku na nowo zdefiniowana: słuchawki ANC z wyświetlaczem rozpalają Twoje uczucia szczęścia dźwiękowego i oznaczają lekkość. Liczne funkcje na ekranie dotykowym można obsługiwać intuicyjnie, więc możesz zostawić telefon w kieszeni. To właśnie „Spirit Touch”!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wbudowany mikrofon
Wbudowane mikrofony umożliwiają łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych; dzięki temu nie przeoczysz już połączenia przychodzącego podczas słuchania muzyki
Bezpośredni dostęp do asystentów językowych Siri i Asystent Google
Obsługuje istniejących asystentów językowych Siri i Asystent Google: parowanie Bluetooth i przycisk Touch-Control umożliwiają bezpośredni dostęp – bez konieczności trzymania smartfona
Słuchawki True Wireless
Zredukowane do niezbędnego minimum: wygodne słuchawki douszne bez splątanych kabli, aby mieć jeszcze więcej swobody
Atrakcyjny wygląd, wszystko w zasięgu wzroku
Lepsza jakość głosu podczas wykonywania połączeń: ta słuchawka Bluetooth z redukcją szumów ENC odfiltrowuje przeszkadzające dźwięki otoczenia bezpośrednio przy mikrofonie – Twój głos dociera do rozmówcy krystalicznie czysty
3 tryby aktywnej redukcji hałasu
W pomieszczeniu, na zewnątrz lub w środkach transportu publicznego: słuchawki douszne z aktywną redukcją hałasu (ANC) chronią przed zgiełkiem zarówno pasywnie, jak i aktywnie na trzech poziomach – Commuting, Indoor i Outdoor
Idealny kształt, świetny wygląd
Idealne dopasowanie do Twojego ucha: douszne słuchawki Bluetooth z silikonową końcówką pewnie i wygodnie pasują do każdej małżowiny
2 tryby transparentne
Słuchając muzyki, nie przegap nic ważnego: tryb Vocal Transparency tłumi hałas otoczenia, przepuszczając tylko mowę – np. komunikaty w pociągu
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Do dużych i małych uszu
Optymalne dopasowanie do każdego ucha: silikonowe nasadki w dwóch rozmiarach sprawiają, że zatyczki pasują zarówno do większych, jak i do mniejszych uszu
Sterowanie dotykowe
Obsługa poprzez dotyk: panel dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę bez wyciągania telefonu z kieszeni, w tym odtwarzanie i wstrzymywanie muzyki, odbieranie, nawiązywanie i odrzucanie połączeń
Etui ładujące USB-C
Mobilna stacja ładująca: umożliwia nawet 3-krotne pełne naładowanie słuchawek Bluetooth poza domem
Wyświetlacz dotykowy na etui ładującym
Intuicyjny wyświetlacz dotykowy: sterowanie muzyką, ustawieniami i praktycznymi funkcjami dodatkowymi bezpośrednio na etui ładującym – szybko, łatwo i bez konieczności brania telefon do ręki
5 trybów korektora
Bezprzewodowe słuchawki o jeszcze lepszym dźwięku: korektor z 5 różnymi efektami dźwiękowymi doskonale podkreśli Twoje ulubione brzmienie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Mobile Music Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Zakres fal | 2402-2480MHz |
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 100 Hz-10kHz |
| Impedancja słuchawek | 35 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 300 Ω |
| Zasięg emisji sygnału | 10 m |
| Max. Talk Time ANC | 16 h |
| Max. Music time ANC | 16 h |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Czas ładowania (godziny) | 1.5 h |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Spirit |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 13 mm |
| Waga | 46 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Budowa | Słuchawki dokanałowe |
| Dynamika | 98 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -22 dB +/- 3 dB |
| Częstotliwość ładowania | 3 x |
| Maksymalny czas rozmowy | 16 h |
| Maks. czas grania | 20 h |
| Położenie mikrofonu | Mikrofon zintegrowany |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Asystent głosowy | Apple Siri Google Assistant |
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP V1.3 SPP V1.2 HFP V1.8 AVRCP V1.6.2 AVCTP V1.4 AVDTP V1.3 |
| Dodatkowa funkcja | Finger-Touch Sensor True Wireless Noise-Cancelling/-Reduction QuickPair Answer button Voice assistant Sterowanie głosowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Versatile Bluetooth headphones with ANC and display on case: music control and practical additional functions, without taking the mobile phone out of a pocket - ideal for travel
- Useful additional functions on the charging box's touch display: e.g. Play/Pause, next/previous track, volume control, camera release, set alarm, find earphones, torch
- Up to 20 h of music time (ANC off): up to 5 with fully charged earbuds, +15 h with recharging in the charging cradle
- Up to 16 h of talk time (ANC off): up to 4 h with fully charged earbuds, + 12 h with recharging in the charging cradle
- Up to 16 h of music time/talk time (ANC on): up to 4 h with fully charged earbuds, + 12 h with recharging in the charging cradle
- With USB-C charging box: this means that the earbuds can be recharged up to 3x while out and about - thanks to the integrated rechargeable battery without external power supply
- Integrated telephony function with call pick-up and microphone for smartphones
- Remote function for controlling music (Pause/Play/Forward/Rewind), if supported by the telephone
- Always informed: the display on the charging case indicates whether the headphones are fully charged, are currently charging or the battery level is low
- The cleverly designed charging contacts of the TWS headphones prevent almost all dirt from adhering to them, so there is no impairment of charging
Zawartość opakowania
- 1 "Spirit Touch" Bluetooth headphones
- 1 charging case
- 2 pairs of silicone ear pads in various sizes (S/M)
- 1 quick reference guide
- 1 x warning and safety instructions
| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 2.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 2.0 W |
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję