Uchwyt do projektora obrotowy regulowany do sufitu do 13.5 kg
00220879
Pełna elastyczność w kinie domowym: dzięki temu w pełni elastycznemu uchwytowi do projektora miłośnicy filmów i seriali zawsze mają odpowiednią ścianę w zasięgu wzroku.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
System Easy Fix
System Easy-Fix do łatwego i bezstopniowego ustawiania projektora
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Przegub obracany o 360°
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: rzutnik można ustawiać w dowolnym żądanym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 360°
Montaż zajmujący niedużo miejsca
Zajmująca mało miejsca integracja z indywidualnym środowiskiem mieszkania: dzięki stabilnemu uchwytowi na rzutnik do montażu dachowego lub sufitowego, rzutniki i projektory można montować w pomieszczeniu w sposób swobodnie wiszący i elastycznie je ustawiać
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 10" - 15" |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 38,1 cm (15") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 25 cm (10") |
| Typ | Zręczny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 21.92 cm |
| Mounting plate diameter | 32.44 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 21.92 cm |
| Wymiary ekranu | 50,8 cm (20") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 100x100 |
| Kompatybilne z Vesa | 50 x 50 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Projektor |
| Maks. udźwig | 13.5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Pełna elastyczność w kinie domowym: dzięki temu w pełni elastycznemu uchwytowi do projektora miłośnicy filmów i seriali zawsze mają odpowiednią ścianę w zasięgu wzroku.
- Idealny do elastycznego mocowania projektorów do sufitów w salonach, salach konferencyjnych, biurach, holach, poczekalniach, restauracjach i barach
- Z 4 ramionami nośnymi, które można elastycznie dostosować do obudowy projektora
- Do projektorów z otworami gwintowanymi w rozstawie od 54 do 320 mm
- Płynna regulacja nachylenia w zakresie +/-15°
- Obrót w zakresie +/-15°
- Obrót o 360°
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt do projektora
- Materiały montażowe, w tym kołki Fischer
- 1 instrukcja montażu
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję