Uchwyt do soundbara ścienny uniwersalny regulowany czarny
00220883
Do przechowywania i montażu soundbara na ścianie
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ustawianie bez zajmowania dużej ilości miejsca
Idealne umieszczenie głośnika w celu uzyskania optymalnych wrażeń dźwiękowych
Uniwersalny uchwyt ścienny
Indywidualnie regulowana głębokość i szerokość w celu uzyskania maksymalnej kompatybilności
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Soundbar |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 3 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 4.9 cm |
| Rozmieszczenie ścian | 7.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. udźwig | 10 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Do przechowywania i montażu soundbara na ścianie
- Maksymalna kompatybilność urządzeń: płyty montażowe można zamontować na ścianie w dowolnej odległości, dzięki czemu półka pasuje również do szerokich soundbarów
- Głębokość półek można regulować w zakresie od 7 do 10 cm
- Smukła konstrukcja uchwytu pozwala na dyskretne zawieszenie soundbara na ścianie
- Wygodny montaż na ścianie umożliwia optymalne ustawienie soundbara nad lub pod telewizorem
- Łatwy montaż konsoli ściennej za pomocą dołączonego zestawu śrub
- Pasuje do wszystkich popularnych soundbarów, w tym Sonos Playbar
Zawartość opakowania
- 2 uchwyty
- 1 pas mocujący (dla dodatkowego bezpieczeństwa)
- Materiały montażowe, w tym kołki Fischer
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję