Uchwyt do TV pion/poziom 203 cm (80") do 50 kg
00220857
TV bracket with portrait and landscape function makes the flat screen the ideal presentation medium, suitable for flat-screen diagonals from 94 to 203 cm (37" to 80")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
Funkcja obrotu do orientacji pionowej i poziomej
Funkcja obrotu 360° do orientacji pionowej i poziomej: dzięki funkcji obrotu można w elastyczny sposób dopasować telewizor do warunków użytkowania – idealnie nadaje się do sal konferencyjnych, pomieszczeń prezentacyjnych, zabudowy targowej i ekranów do projekcji wideo
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Public |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 203 cm (37" - 80") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 203 cm (80") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Rotatable |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 63 cm |
| Wysokość | 44.9 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 23 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 23 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 100,3 cm (39,5") 195 cm (77") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 350 x 350 400 x 600 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 4.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 50 kg |
| Obrót | 360 ° |
| Jakość | Special |
Wiecej informacji o produkcie
- TV bracket with portrait and landscape function makes the flat screen the ideal presentation medium, suitable for flat-screen diagonals from 94 to 203 cm (37" to 80")
- Exceptionally convenient and space-saving for optimal positioning of the flat screen TV in every room
- Easy handling: pull on the unlocking cord to release the fixing mechanism, then set the TV in the desired portrait or landscape format, release the cord and allow it to engage
- Tested according to the criteria of a recognise testing body for use in public places, such as in hotels or conference rooms
- Supports all VESA standards up to 600 x 400
- Design developed in Germany
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














