Uchwyt do TV ruchomy odchylany 165 cm (65") do 20 kg
00220823
Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 81 to 165 cm (32" to 65")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Menedżer kabli
Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb – poprzez obracanie lub przechylanie – tak działa Home Entertainment
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 165 cm (32"-65") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 165 cm (65") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 43.5 cm |
| Wysokość | 43.5 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 6.6 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 16.5 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 400x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 300 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 2 |
| Typ | TV |
| Właściwości | Cablemanager |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 20 kg |
| Nachylenie - | 12 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 0 ° |
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Minimalny zasięg projekcji | 5.6 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 22.2 cm |
| Maximum swivel range | 180 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 81 to 165 cm (32" to 65")
- TV wall bracket especially suited for flat-screen televisions, allows optimal positioning of the flat-screen TV in any room, ideal for open-plan living rooms
- Supports all VESA standards up to 400 x 400
- Up to +5/-12° continuous tilt
- Swivel range on 2 hinges: up to 180°
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
If you are using the wall bracket for TV sets with the VESA standard up to 200 x 200, you do not need to install the four additional arms. You only need these for VESA standards larger than 200 x 200.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














