Uchwyt do TV ruchomy odchylany długi wysięgnik 165 cm (65") do 50 kg
00220854
Pełna elastyczność w kinie domowym: niezależnie od tego, czy jest to Twoje ulubione krzesło, czy narożnik sofy, dzięki temu w pełni mobilnemu uchwytowi ściennemu z wyjątkowo długim ramieniem obrotowym miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w loży VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 81 do 165 cm (32" do 65”).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szablon do wiercenia otworów
Dzięki szablonowi wiertarskiemu można łatwo zaznaczyć wiercone otwory bez konieczności mocowania uchwytu do ściany
Równowaga
Jeśli uchwyt ścienny do telewizora został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez obracanie, przechylanie czy zdejmowanie – tak działa Home Entertainment
Zintegrowany organizer kabli
Uporządkowany wystrój wnętrza: osłona na kable umożliwia poprowadzenie kabla w uporządkowany sposób za telewizorem, co pozwala uniknąć plątaniny kabli i zaoszczędzić miejsce, a dodatkowo odciąża kabel, chroniąc go przed złamaniem
Wyjątkowo płaski profil zapewnia mały odstęp od ściany – tylko 4,6 cm
Estetyczny i giętki: dzięki ultrapłaskiemu profilowi uchwyt na telewizor odstaje od ściany jedynie na 4,6 cm i w niezauważalny sposób wpasowuje się w wystrój wnętrza, gwarantując przy tym pełną ruchomość we wszystkich kierunkach
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bardzo długie ramię
Od kanapy po kuchnię: dzięki bardzo długiemu ramieniu telewizor można obracać do ściany o 180° — dzięki temu możesz oglądać ulubiony serial w otwartych pomieszczaniach pod dowolnym kątem
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Mocowanie telewizora w standardzie VESA
Niezawodne mocowanie telewizorów w standardzie VESA od 100 x 100 do 400 x 400
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 165 cm (32"-65") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 165 cm (65") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały Czarny |
| Kolor | Biało-czarne |
| Kolor | Biały Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 57.2 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 28.1 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 34.7 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 400x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 100 x 100 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 72 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 3 |
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 50 kg |
| Nachylenie - | 12 ° |
| Nachylenie + | 3 ° |
| Obrót | 6 ° |
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Jakość | Ultraslim |
| Minimalny zasięg projekcji | 4.62 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 72 cm |
| Maximum swivel range | 180 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Pełna elastyczność w kinie domowym: niezależnie od tego, czy jest to Twoje ulubione krzesło, czy narożnik sofy, dzięki temu w pełni mobilnemu uchwytowi ściennemu z wyjątkowo długim ramieniem obrotowym miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w loży VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 81 do 165 cm (32" do 65”).
- Uchwyt ścienny do telewizora, szczególnie odpowiedni do ultra płaskich telewizorów OLED, zapewniający optymalne ustawienie telewizora z płaskim ekranem w każdym pomieszczeniu, idealny do otwartych salonów
- Zawsze idealna odległość od telewizora: ramię obrotowe zapewnia maksymalną odległość od ściany wynoszącą 72 cm
- Płynna regulacja nachylenia w zakresie od -12° do +3°
- Obrót do 180° w 3 punktach
- Obsługuje wszystkie standardy VESA do 400x400
- Z małą poziomnicą ułatwiającą szybki montaż
- Projekt opracowany w Niemczech
Zawartość opakowania
- 1 FULLMOTION TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 drilling template
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję















