Uchwyt do TV ruchomy odchylany extra płaski 122 cm (48") do 25 kg
00220847
Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile, ultra-slim wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 48 to 122 cm (19" to 48")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szablon do wiercenia otworów
Dzięki szablonowi wiertarskiemu można łatwo zaznaczyć wiercone otwory bez konieczności mocowania uchwytu do ściany
Równowaga
Jeśli uchwyt ścienny do telewizora został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie
Menedżer kabli
Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez obracanie, przechylanie czy zdejmowanie – tak działa Home Entertainment
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Mała odległość od ściany
Uchwyt na TV niezauważalnie wtapia się w otoczenie mieszkania dzięki bardzo małej odległości od ściany
Wyjątkowo płaski profil
Ultrapłaski profil uchwytu na TV umożliwia nowoczesną aranżację mieszkania i nie zajmuje dużo miejsca
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 122 cm (48") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 48 cm (19") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Odlew aluminiowy Metal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 24.3 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 24.3 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 20 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 61 cm (24") 86 cm (34") 91 cm (36") 79 cm (31") 122 cm (48") 71 cm (28") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 50,8 cm (20") 76 cm (30") 48 cm (19") 102 cm (40") 69 cm (27") 94 cm (37") 107 cm (42") 66 cm (26") 58 cm (23") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 74 cm (29") 56 cm (22") 119 cm (47") 54.61 cm (21.5") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 200X200 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 100 x 100 100 x 150 100 x 200 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 3 |
| Typ | OLED TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 25 kg |
| Nachylenie - | 12 ° |
| Nachylenie + | 3 ° |
| Obrót | 6 ° |
| Jakość | Ultraslim |
| Minimalny zasięg projekcji | 2.5 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 22 cm |
| Maximum swivel range | 180 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile, ultra-slim wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 48 to 122 cm (19" to 48")
- TV wall bracket especially suited for ultra-flat OLED TVs for optimal positioning of the flat-screen TV in any room, ideal for open-plan living rooms
- Thanks to the innovative design, the wall bracket is virtually invisible when folded together
- Up to -12/+3° continuous tilt
- Swivel range on 2 hinges: up to 180°
- Supports all VESA standards up to 200 x 200
- With small spirit level for easy and quick installation
- Design developed in Germany
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 drilling template
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














