Uchwyt do TV ruchomy odchylany wysuwany 229 cm (90") do 50 kg
00220837
Niezależnie od tego, czy relaksujesz się w ulubionym fotelu, oglądasz ulubiony serial z kanapy, czy kibicujesz podczas meczu – ten uchwyt ścienny do telewizora gwarantuje najlepszy kąt widzenia dla dużego telewizora w każdej pozycji. Brakuje tylko przekąsek na wieczór kina domowego!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Równowaga
Jeśli uchwyt ścienny do telewizora został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez obracanie, przechylanie czy zdejmowanie – tak działa Home Entertainment
Zintegrowany organizer kabli
Uporządkowany wystrój wnętrza: osłona na kable umożliwia poprowadzenie kabla w uporządkowany sposób za telewizorem, co pozwala uniknąć plątaniny kabli i zaoszczędzić miejsce, a dodatkowo odciąża kabel, chroniąc go przed złamaniem
Do 90" i 50 kg
Niezwykła wytrzymałość: stabilna konstrukcja z podwójnym ramieniem umożliwia bezpieczne zamocowanie telewizorów o wadze do 50 kg i przekątnej ekranu do 90 cali
Mocowanie telewizora w standardzie VESA
Niezawodne mocowanie telewizorów w standardzie VESA od 200 x 200 do 600 x 500
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 228,6 cm (90") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 63.7 cm |
| Wysokość | 55.6 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 43.7 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 35 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x500 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 600 x 500 200 x 400 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 5 |
| Typ | TV |
| Właściwości | Double arm Cablemanager Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 50 kg |
| Nachylenie - | 12 ° |
| Nachylenie + | 2 ° |
| Obrót | 3 ° |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Minimalny zasięg projekcji | 6.6 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 43.8 cm |
| Maximum swivel range | 120 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Perfectly adjust even large TV sets: the FULLMOTION TV wall bracket allows maximum flexibility even for heavy, large-format TV sets with a screen diagonal from 94 to 229 cm (37" to 90") and weighing up to 50 kg
- Especially suited for extremely large and ultra-flat TV sets, allows optimal positioning of the flat screen TV in any room
- Supports all VESA standards up to 600 x 500
- With the TV wall bracket, the TV set can be continuously tilted around up to -12°/+2°
- 2 supporting arms mean that the TV bracket can be swivelled by up to 120° on 3 hinges and always ensures the best view of what's going on, including across rooms and in large living halls
- With the extendable swivel arm, the distance between the TV and wall can be steplessly adjusted and customised: extension 6.6 cm to 43.8 cm
Zawartość opakowania
- 1 FULLMOTION TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy do montazu potrzebuje osobnej poziomicy?
Dolaczona poziomica sluzy jedynie do orientacyjnego ustawienia. Zalecamy sprawdzenie prawidlowego wypoziomowania za pomoca precyzyjnej poziomicy z profesjonalnego sklepu.
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Jak moge skorygowac pozycje telewizora po montazu?
Aby wyrównac lekkie przechylenie telewizora, nalezy poluzowac sruby mocujace po stronie sciany w podluznych otworach.
Jesli uchwyt ma odpowiedni zakres regulacji, mozna ustawic go w poziomie przy uzyciu zewnetrznej poziomicy. Nastepnie nalezy ponownie dokrecic sruby.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














