Uchwyt do TV ruchomy odchylany wysuwany 305 cm (120") do 100 kg
00220839
Great hold: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge, even with large and heavy flat-screen TVs. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 94 to 305 cm (37" to 120")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Równowaga
Jeśli uchwyt ścienny do telewizora został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez obracanie, przechylanie czy zdejmowanie – tak działa Home Entertainment
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Płaski profil
Płaski uchwyt ścienny na telewizor umożliwia taką nowoczesną aranżację przestrzeni mieszkalnej, która zajmuje mało miejsca
Niezwykła obciążalność, do 100 kg
Niezwykła wytrzymałość: solidna konstrukcja umożliwia bezpieczny montaż odbiorników TV o wadze do100 kg i przekątnej ekranu do120 cali
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 304,8 cm (37" - 120" ) |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 304,8 cm (120") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 92.2 cm |
| Wysokość | 62.6 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 45.8 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 40.04 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 100,3 cm (39,5") 195 cm (77") 208 cm (82") 248,92 cm (98") 304,8 cm (120") 266,7 cm (105") 247,65 cm (97,5") 254 cm (100") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 300x100 - 800x600 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 800 x 400 600 x 600 500 x 400 300 x 400 300 x 100 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 800 x 200 800 x 600 600 x 500 800 x 500 700 x 500 700 x 400 500 x 100 500 x 200 500 x 300 400 x 100 600 x 100 800 x 300 400 x 600 300 x 500 300 x 600 400 x 500 500 x 500 500 x 600 700 x 100 700 x 200 700 x 300 700 x 600 800 x 100 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 3 |
| Typ | TV |
| Właściwości | Double arm Cablemanager Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 100 kg |
| Nachylenie - | 12 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 5 ° |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Minimalny zasięg projekcji | 9.9 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 53.94 cm |
| Maximum swivel range | 150 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Great hold: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge, even with large and heavy flat-screen TVs. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 94 to 305 cm (37" to 120")
- TV wall bracket especially suited for flat-screen televisions, allows optimal positioning of the flat-screen TV in any room, ideal for open-plan living rooms
- Supports all VESA standards up to 800 x 600
- Up to -12/+5° continuous tilt
- With small spirit level for easy and quick installation
- Design developed in Germany
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














