Uchwyt do TV ruchomy odchylany z zabezpieczeniem 80 cali do 40kg
00220863
Full flexibility in hotels, meetings and at trade fairs: whether it be a hotel bed or a counter, with this fully mobile wall bracket, you'll always be in the front row. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 94 to 203 cm (37" to 80")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Równowaga
Jeśli uchwyt ścienny do telewizora został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie
Nieskomplikowane odblokowywanie
Jedno pociągnięcie za sznurki zwalnia mechanizm i można zdjąć telewizor
Specjalne urządzenie antykradzieżowe
Urządzenie antykradzieżowe pozwala na zabezpieczenie telewizora kłódką i zablokowanie systemu odblokowującego
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez obracanie, przechylanie czy zdejmowanie – tak działa Home Entertainment
Zintegrowany organizer kabli
Uporządkowany wystrój wnętrza: osłona na kable umożliwia poprowadzenie kabla w uporządkowany sposób za telewizorem, co pozwala uniknąć plątaniny kabli i zaoszczędzić miejsce, a dodatkowo odciąża kabel, chroniąc go przed złamaniem
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Public |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 203 cm (37" - 80") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 203 cm (80") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 78.51 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 48.5 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 24.6 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 195 cm (77") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 300x200 – 600x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 300 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 3 |
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 40 kg |
| Nachylenie - | 10 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 8 ° |
| Jakość | Professional |
| Minimalny zasięg projekcji | 8.1 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 55.1 cm |
| Maximum swivel range | 180 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Full flexibility in hotels, meetings and at trade fairs: whether it be a hotel bed or a counter, with this fully mobile wall bracket, you'll always be in the front row. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 94 to 203 cm (37" to 80")
- Tested according to the criteria of a recognised testing body for use in public places, such as in hotels, conference rooms, restaurants or bars
- TV wall bracket especially suited for flat-screen televisions, allows optimal positioning of the flat-screen TV in any room, ideal for open-plan living rooms
- By removing the padlock and metal cover, the holder becomes accessible again and the TV can be removed
- Up to -5/+10° continuous tilt
- Swivel range on 3 hinges: up to 180°
- Supports all VESA standards up to 600 x 400
- With small spirit level for easy and quick installation
- Design developed in Germany
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation materials incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
Padlock not included in the extent of delivery.
Please note that the padlock's shackle diameter must be 4 mm or less.
The bracket can only be unlocked and the TV removed if no padlock is attached.
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














