Uchwyt do TV stały 229 cm (90") do 100 kg odstęp od ściany 2,6 cm
00220842
Great hold: living room, kitchen or bedroom - with this wall bracket, you can enjoy a direct view of even large and heavy flat-screen TVs in every room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 94 to 229 cm (37" to 90")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Płaski profil
Płaski uchwyt ścienny na telewizor umożliwia taką nowoczesną aranżację przestrzeni mieszkalnej, która zajmuje mało miejsca
Mała odległość od ściany
Uchwyt na TV niezauważalnie wtapia się w otoczenie mieszkania dzięki małej odległości od ściany
Niezwykła obciążalność, do 100 kg
Niezwykła wytrzymałość: solidna konstrukcja umożliwia bezpieczny montaż odbiorników TV o wadze do100 kg i przekątnej ekranu do 90 cali
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 228,6 cm (90") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Fix |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 86 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 86 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 20.2 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 800x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 800 x 400 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 800 x 200 75 x 100 700 x 400 200 x 400 50 x 50 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 2.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 100 kg |
| Nachylenie - | 0 ° |
| Nachylenie + | 0 ° |
| Obrót | 0 ° |
| Jakość | Special |
| Maximum swivel range | 0 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Great hold: living room, kitchen or bedroom - with this wall bracket, you can enjoy a direct view of even large and heavy flat-screen TVs in every room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 94 to 229 cm (37" to 90")
- Supports all VESA standards up to 800 x 400
- With small spirit level for easy and quick installation
- Design developed in Germany
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation materials incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














