Uchwyt do TV stały z zabezpieczeniem przed kradzieżą 65 cali do 50kg
00220858
Hotel, meeting or trade fair - with this wall bracket, you will enjoy the direct view of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 to 165 cm (32" to 65")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Nieskomplikowane odblokowywanie
Jedno pociągnięcie za sznurki zwalnia mechanizm i można zdjąć telewizor
Specjalne urządzenie antykradzieżowe
Urządzenie antykradzieżowe pozwala na zabezpieczenie telewizora kłódką i zablokowanie systemu odblokowującego
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Public |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 165 cm (32"-65") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 165 cm (65") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Fix Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 44.8 cm |
| Wysokość | 42.48 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 44.8 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 15 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 400x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 100 x 200 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 6.4 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Właściwości | Lockable Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 50 kg |
| Nachylenie - | 0 ° |
| Nachylenie + | 0 ° |
| Obrót | 0 ° |
| Dodatkowa funkcja | Bezpiecznik |
| Jakość | Professional |
| Maximum swivel range | 0 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Hotel, meeting or trade fair - with this wall bracket, you will enjoy the direct view of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 to 165 cm (32" to 65")
- Tested according to the criteria of a recognised testing body for use in public places, such as in hotels, conference rooms, restaurants or bars
- Exceptionally convenient and space-saving for optimal positioning of the flat screen TV in every room
- Fold-up arms: more space during assembly, additional cables can be connected quickly and easily
- By removing the padlock and metal cover, the holder becomes accessible again and the TV can be removed
- Unlocking tabs can be invisibly stored with magnets
- Supports all VESA standards up to 400 x 400
- With small spirit level for easy and quick installation
- Design developed in Germany
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation materials incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
Padlock not included in the extent of delivery.
Please note that the padlock's shackle diameter must be 4 to 6 mm.
The bracket can only be unlocked and the TV removed if no padlock is attached.
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, spirit level.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














