Uchwyt do TV z regulacją kąta nachylenia 122 cm 48 cali do 35 kg
00220801
Living room, kitchen or bedroom - with this wall bracket, you will get the ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 48 to 122 cm (19" to 48")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Równowaga
Jeśli uchwyt ścienny do telewizora został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 122 cm (48") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 48 cm (19") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 22.6 cm |
| Wysokość | 22.6 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 4.4 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 10.4 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 86 cm (34") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 48 cm (19") 102 cm (40") 94 cm (37") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 119 cm (47") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 200x200 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 100 x 100 75 x 75 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 3.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 35 kg |
| Nachylenie - | 10 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 3 ° |
| Maximum swivel range | 0 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Living room, kitchen or bedroom - with this wall bracket, you will get the ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 48 to 122 cm (19" to 48")
- Supports all VESA standards up to 200 x 200
- Up to +5/-10° continuous tilt
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














