Uchwyt do TV z regulacją kąta nachylenia 191 cm 75 cali do 40 kg
00220812
Living room, kitchen or bedroom - with this wall bracket, you will get an ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 cm to 191 cm (32" to 75")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 191 cm (75") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 64.5 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 64.5 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 10.5 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 800x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 75 x 100 50 x 50 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 5.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Właściwości | Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 40 kg |
| Nachylenie - | 15 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 0 ° |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Maximum swivel range | 0 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Living room, kitchen or bedroom - with this wall bracket, you will get an ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 cm to 191 cm (32" to 75")
- Supports all VESA standards up to 600 x 400
- Continuous +5/-15° tilt
- With small spirit level for easy and quick installation
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy do montazu potrzebuje osobnej poziomicy?
Dolaczona poziomica sluzy jedynie do orientacyjnego ustawienia. Zalecamy sprawdzenie prawidlowego wypoziomowania za pomoca precyzyjnej poziomicy z profesjonalnego sklepu.
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














