Uchwyt Hama na AirTag płaski
00185834
Bezpieczny, smukły i dyskretny uchwyt na AirTag do montażu na rowerze: idealny jako lokalizator roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Rower |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 3.1 cm |
| Głębokokość urządzenia do | 0.8 cm |
| Głębokokość urządzenia | 0 cm |
| Waga | 26 g |
| Długość | 8.2 cm |
| Maks. obszar przeznaczony do mocowania | 0 cm |
| Minimalny obszar mocowania | 0 cm |
| Szerokość | 3.8 cm |
| Głębokość | 1 cm |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt rowerowy |
| Załącznik | Śruby mocujące |
| Maks. udźwig | 0 kg |
| Montaż | Śruby mocujące |
Wiecej informacji o produkcie
Bezpieczny, smukły i dyskretny uchwyt na AirTag do montażu na rowerze: idealny jako lokalizator roweru i zabezpieczenie przed kradzieżą
- Bardzo płaska konstrukcja: idealna do ukrycia AirTaga, pasuje do większości ram rowerowych
- Można łączyć ze standardowymi zamkami lub uchwytami na bidon
- Kompatybilny z każdym rowerem ze standardowym mocowaniem na koszyk na bidon (64 mm)
- Możliwość obniżonego montażu dla szczególnie niskiej zabudowy (w zależności od ramy)
- Nadajnik Apple AirTag można dyskretnie umieścić w uchwycie na ramie roweru: dzięki temu szybko znajdziesz rower lub e-bike na parkingu albo po kradzieży
- Szybkie i łatwe zamocowanie nadajnika w uchwycie AirTag
- Włóż AirTag, połącz go z aplikacją iOS „Znajdź”, aby uzyskać dostęp do lokalizacji roweru
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt rowerowy na AirTag
- Elementy montażowe
Wskazówki dla użytkownika
AirTag nie jest dołączony do zestawu.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję