Uchwyt na kable samoprzylepny 2 sztuki biały
00221015
No more cable spaghetti: with the cable manager, cables and plugs are quickly and easily accessible
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Organizer samoprzylepny
Taśma samoprzylepna 3M z tyłu do mocowania np. do tylnej ścianki urządzeń, biurek itp.
Antypoślizgowy materiał
Specjalny kształt i antypoślizgowy materiał zapewniają pewne trzymanie luźnych kabli
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Thermoplastic Rubber (TPR) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 6.5 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt do kabli |
Wiecej informacji o produkcie
- No more cable spaghetti: with the cable manager, cables and plugs are quickly and easily accessible
- Quick and easy cable management: simply guide the plug through the slot of the multiple cable holder and the cables stay in place
- The adhesive cable holder is ideal on the desk, bedside table or in the car
- everywhere where cables should be well organised
- Charging cables of smartphones, notebooks or headphones are ready at hand at all times
Zawartość opakowania
- 2 cable holders
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję