Uchwyt na kamerę „Duży” do kamer sportowych, do prętów/rurek o średnicy od 2,5 do 6,2 cm
00004562
Mount for action cams, e.g. GoPro, for attachment to poles for fast-paced shots when mountain-biking, off-road touring and similar activities
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Antypoślizgowa gumowa powłoka
Antypoślizgowa powłoka gumowa po wewnętrznej stronie zapewnia stabilną przyczepność
3-kierunkowe ramię obrotowe
Niezwykłe perspektywy: trzy śruby umożliwiają różnorodne kąty nagrywania za pomocą tego uchwytu – przechylanie i obracanie w pionie i poziomie – dzięki czemu akcja jest odpowiednio zainscenizowana
Zamienia dowolny drążek w statyw
Bezpiecznie zamocowane: mocuj kamerę sportową do rur, drążków itp. – aby zagwarantować wyjątkowe ujęcia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Kamerka sportowa |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 70 g |
| Maks. obszar przeznaczony do mocowania | 6.2 cm |
| Minimalny obszar mocowania | 2.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Pole Mount |
| Właściwości | Adjustable size |
Wiecej informacji o produkcie
- Mount for action cams, e.g. GoPro, for attachment to poles for fast-paced shots when mountain-biking, off-road touring and similar activities
- With the mount for the GoPro and other action cams, the camera is securely held in place - ideal for attachment to handlebars, roll-over bars, rails and other poles, for instance
- Robust construction prevents slipping and minimises vibrations and wobbling of the camera
- Suitable for poles or tubes from 2.5 to 6.2 cm
Zawartość opakowania
- 1 camera mount
- 1 3-way swivel arm
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję