Uchwyt na pilot Agent czarny
00221097
Universal remote control holder for the clear and tidy storage of remote controls, mobile phones, controllers, pens, glasses, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Maks. ilość pilotów | 6 |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 13.7 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 8.8 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Universal remote control holder for the clear and tidy storage of remote controls, mobile phones, controllers, pens, glasses, etc.
- Easy access to each object thanks to revolving base
- Can also be used for other purposes (e.g. in the bathroom for cosmetic products, etc.)
- Can also be used brilliantly as a desk organiser
- 5 compartments for up to 6 remote controls
Zawartość opakowania
- 1 "Agent" remote control holder
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję







