Uchwyt na smartfon Pro II 9,5 cm 1/4 cala
00004648
Wciąż masz statyw ze starego aparatu, ale przeszedłeś na fotografię smartfonem? Niezależnie od tego, czy to oszałamiające selfie z wycieczki, czy oryginalne zdjęcia na bloga – ten uchwyt na smartfon – razem ze smartfonem – można łatwo przykręcić do „starego” lub nowego statywu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 9.5 cm |
| Szerokość urządzenia | 4.8 cm |
| Waga | 138 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Tripod-Mobile Phone-Holder |
| Maks. udźwig | 0.3 kg |
| Montaż | Śruby mocujące |
Wiecej informacji o produkcie
- With this holder, smartphones can be attached to tripods with a 1/4" tripod connection
- Screw-connected universal holder for devices without tripod socket
- Extremely flexible, for a smartphone width from 4.8 - 9.5 cm (landscape format)
- No more wobbly, skewed selfies
- For selfies and videos, perfect for video diaries, blogs and ideal for travel and out and about
- Cold shoe for attaching LED lights and microphones, for example
- Folds to a compact size
- Only in combination with tripods or telescopic rods featuring a 1/4" connection thread, Arca Swiss
- Clamp spring holder and recess on the surface ensure a firm grip, while rubber protects the housing from scratches
Zawartość opakowania
- 1 "Pro II" smartphone holder
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję