Uchwyt rowerowy Hama Flexible
00201967
Uchwyt do bezpiecznego mocowania smartfona do mostka kierownicy roweru lub e-bike'a.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Elastyczny uchwyt silikonowy
Elastyczny uchwyt silikonowy do łatwego mocowania i zdejmowania smartfona
Odpowiedni dla każdego smartfona
Pasuje do każdego rodzaju smartfona – z etui lub osłoną, jak również bez żadnej osłony.
Prosty montaż
Łatwy montaż do drążka kierownicy dzięki opasce gumowej z możliwością indywidualnego dopasowania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Silicon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 8 cm |
| Szerokość urządzenia | 6 cm |
| Wysokość urządzenia do | 13 cm |
| Wysokość urządzenia | 16 cm |
| Waga | 70 g |
| Maks. obszar przeznaczony do mocowania | 3.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt rowerowy |
| Maks. udźwig | 0.2 kg |
Wiecej informacji o produkcie
Uchwyt do bezpiecznego mocowania smartfona do mostka kierownicy roweru lub e-bike'a.
- Uchwyt na telefon do roweru jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości 6–8 cm i wysokości 13–16 cm
- Do kierownic o średnicy 2–3,5 cm
- Pewne trzymanie smartfona dzięki rogom mocno osadzonym w silikonowych paskach
- Smartfon jest chroniony przed wstrząsami przez silikonowy uchwyt
- Pełny dostęp do wszystkich przycisków i złączy telefonu, dzięki czemu można go obsługiwać bez wyjmowania z uchwytu, np. także przez Face ID lub czytnik linii papilarnych
Zawartość opakowania
- 1 elastyczny uchwyt rowerowy na telefon
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję