Uchwyt rowerowy Hama zapinany wodoodporny czarny
00201969
Etui z szybkim zamknięciem do bezpiecznego mocowania smartfona na mostku kierownicy roweru, e-bike’a lub na kierownicy motocykla.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość demontażu za naciśnięciem przycisku
Kliknięcie: etui można wyjąć z uchwytu jednym naciśnięciem przycisku
Uchwyt obracany o 360°
Do ustawienia pionowego lub poziomego: obracany o 360° uchwyt do optymalnego ustawienia smartfona
Mocne trzymanie na motocyklu
Bezpieczne mocowanie: torba pewnie trzyma się na kierownicy motocykla (maks. średnica kierownicy 3 cm) dzięki dodatkowo dołączonej stabilnej klamrze motocyklowej z gwintowanymi śrubami
Pełna obsługiwalność
Optymalna obsługa: specjalna folia umożliwia obsługę ekranu dotykowego w etui
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica oprawy żarówki | 4 cm |
| Szerokość urządzenia do | 8 cm |
| Wysokość urządzenia do | 16 cm |
| Waga | 190 g |
| Szerokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 17.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Kierownica od motocyklu Uchwyt rowerowy |
| Załącznik | Clamp |
| Właściwości | Water repellent |
| Maks. udźwig | 0.2 kg |
| Montaż | Clamp |
Wiecej informacji o produkcie
Etui z szybkim zamknięciem do bezpiecznego mocowania smartfona na mostku kierownicy roweru, e-bike’a lub na kierownicy motocykla.
- Pokrowiec na telefon jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości do 8 cm i wysokości do 16 cm
- Etui na smartfon można zamontować na kierownicy o maksymalnej średnicy 4 cm
- Uchwyt na smartfon i torba w jednym (2 w 1): praktyczne rozwiązanie zapewniające ochronę i wygodę podczas jazdy
- Niezależnie od pogody: smartfon jest chroniony przed zachlapaniem dzięki wytrzymałemu, solidnemu i odpornemu na zabrudzenia materiałowi
- Daszek osłania ekran przed słońcem i poprawia czytelność wyświetlacza; idealne przy używaniu telefonu jako nawigacji
- Dodatkowe kieszenie, np. na gotówkę, kable do ładowania, powerbanki i inne drobiazgi
- Boczny otwór na kabel słuchawkowy lub USB
- Telefon można obracać według potrzeb, np. do poziomej nawigacji
- Montaż bez klejenia i wiercenia, pasuje do większości kierownic i można go łatwo zdjąć w razie potrzeby
- W zestawie odpowiednie mocowania: uchwyt rowerowy do kierownic o średnicy do 4 cm oraz uchwyt motocyklowy do średnic do 3 cm
Zawartość opakowania
- 1 uniwersalne etui na smartfon do roweru
- 1 uchwyt rowerowy
- 1 uchwyt motocyklowy
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję