Uchwyt samochodowy Compact na kratkę wentylacyjną obracany 360 stopni
00201520
Kompaktowy uchwyt samochodowy do telefonu mocowany na kratce wentylacyjnej pojazdu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zwarta konstrukcja
Kompaktowa konstrukcja zajmuje mało miejsca po zamocowaniu
Odpowiedni dla każdego smartfona
Pasuje do każdego rodzaju smartfona – z etui lub osłoną, jak również bez żadnej osłony.
Uchwyt obracany o 360°
Do ustawienia pionowego lub poziomego: obracany o 360° uchwyt do optymalnego ustawienia smartfona
Ruchomy uchwyt zaciskowy
Dopasowuje się: proste i indywidualne dopasowanie do urządzenia za pomocą ruchomego zacisku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 8.5 cm |
| Szerokość urządzenia | 5.5 cm |
| Waga | 26 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt samochodowy |
| Maks. udźwig | 0.7 kg |
| Montaż | Uchwyt kraty wywietrznika |
Wiecej informacji o produkcie
Łatwe i stabilne mocowanie
Zacisk uchwytu samochodowego dopasowuje się do szerokości telefonu, zapewniając stabilne mocowanie. Uchwyt zaciska się automatycznie, jest bardzo łatwy w użyciu.
Mocowanie na kratce wentylacyjnej
Kompaktowy uchwyt na telefon mocowany jest na kratce wentylacyjnej. Ten sposób montażu nie ogranicza w żaden sposób widoczności i zapewnia wygodny dostęp do smartfona.
Praktyczny design
Smartfon możesz zamocować bez wyciągania go z etui. Uchwyt na telefon obraca się o 360°, urządzenie możesz ustawić w pionie lub poziomie. Pasuje do smartfonów o szerokości od 5,5 do 8,5 cm.
- Brak ograniczenia widoczności
- Łatwe i stabilne mocowanie
- Automatyczny zacisk, dopasowany do szerokości urządzenia
- Obrót 360°
- Zajmuje mało miejsca
Zawartość opakowania
- 1 universal smartphone holder
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
