Uchwyt samochodowy Compact z przyssawką obrotowy 360° uniwersalny
00201502
Bezpośrednio na widoku: kompaktowy uchwyt na telefon z przyssawką pozwala Twojemu smartfonowi z nawigacją unosić się swobodnie – dokładnie tam, gdzie chcesz. Możesz obracać telefon tak bardzo, jak chcesz, a on pozostaje na miejscu nawet przy obrocie o 360°.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość obracania o 360°
Optymalna regulacja: przegub kulowy umożliwia obracanie urządzenia o 360° i regulację kąta nachylenia, idealne do ustawiania w pozycji pionowej lub poziomej
Odpowiedni dla każdego smartfona
Pasuje do każdego rodzaju smartfona – z etui lub osłoną, jak również bez żadnej osłony.
Ruchomy uchwyt zaciskowy
Dopasowuje się: proste i indywidualne dopasowanie do urządzenia za pomocą ruchomego zacisku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 9 cm |
| Szerokość urządzenia | 4.5 cm |
| Waga | 140 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt samochodowy |
| Załącznik | Clamp |
| Maks. udźwig | 0.23 kg |
| Montaż | Mocwanie na przyssawkę |
Wiecej informacji o produkcie
- Holder for securely attaching a smartphone to a car windscreen
- Quick and easy installation by means of suction cup on the windscreen of the car, ensuring maximum accessibility and custom positioning
- The car phone holder is compatible with smartphones with a width of 4.5 - 9 cm
- Simple locking by pushing the clamp holder together, the fixation is released with the push of a button
- Access to the smartphone's charging socket remains free, so that the device can also be charged while driving
- The phone can be turned as desired, e.g. for horizontal navigation on the smartphone
- By changing the angle of inclination, the best view of the display is always possible, even in sunlight, for example
- The smartphone holder is attached without gluing or drilling, so it fits in almost every car and can be easily removed when needed
Zawartość opakowania
- 1 universal smartphone holder
- 1 suction cup holder
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
