Uchwyt samochodowy Easy Snap do kratki wentylacyjnej obracany
00201509
Po prostu włóż: możesz zacisnąć i zamocować swojego smartfona w tym uchwycie do telefonu na kratkę wentylacyjną jedną ręką – dokładnie tam, gdzie chcesz. Możesz obracać telefonem tak bardzo, jak chcesz, a on pozostaje na miejscu nawet przy obrocie o 360°.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość obracania o 360°
Optymalna regulacja: przegub kulowy umożliwia obracanie urządzenia o 360° i regulację kąta nachylenia, idealne do ustawiania w pozycji pionowej lub poziomej
Odpowiedni dla każdego smartfona
Pasuje do każdego rodzaju smartfona – z etui lub osłoną, jak również bez żadnej osłony.
Ruchomy uchwyt zaciskowy
Dopasowuje się: proste i indywidualne dopasowanie do urządzenia za pomocą ruchomego zacisku
Obsługa jedną ręką
Urządzenie można łatwo wsunąć do uchwytu jedną ręką i uruchomić automatyczne zamykanie zacisku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 8.5 cm |
| Szerokość urządzenia | 5.5 cm |
| Waga | 55 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt samochodowy |
| Załącznik | Clamp |
| Maks. udźwig | 0.25 kg |
| Montaż | Mocwanie na przyssawkę |
Wiecej informacji o produkcie
- uchwyt do bezpiecznego zamocowania smartfona na kratce samochodowej
- samochodowy uchwyt na telefon jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości 5,5 - 8,5 cm
- dostęp do gniazda ładowania smartfona pozostaje swobodny, dzięki czemu urządzenie może być ładowane również podczas jazdy samochodem
- telefon można obracać w dowolny sposób, np. w celu poziomej nawigacji w smartfonie
- dzięki zmianie kąta nachylenia zawsze możliwy jest najlepszy widok na wyświetlacz, nawet w świetle słonecznym, np.
- uchwyt na smartfon mocowany jest do wylotu wentylacji bez klejenia i wiercenia, dzięki czemu pasuje do niemal każdego samochodu i można go łatwo zdjąć w razie potrzeby
Zawartość opakowania
- 1 universal smartphone holder
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
