Uchwyt samochodowy Move na kratkę nawiewu do 9cm szerokości
00201519
Używaj swojego smartfona jako zestawu głośnomówiącego lub do nawigacji podczas jazdy – ale bezpiecznie zamocowanego na kratce wentylacyjnej. Uchwyt zapewnia dobry widok na ekran. Telefon jest też solidnie chroniony przed upadkiem.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zwarta konstrukcja
Kompaktowa konstrukcja zajmuje mało miejsca po zamocowaniu
Odpowiedni dla każdego smartfona
Pasuje do każdego rodzaju smartfona – z etui lub osłoną, jak również bez żadnej osłony.
Ruchomy uchwyt zaciskowy
Dopasowuje się: proste i indywidualne dopasowanie do urządzenia za pomocą ruchomego zacisku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 9 cm |
| Szerokość urządzenia | 4.5 cm |
| Waga | 77 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt samochodowy |
| Maks. udźwig | 0.25 kg |
| Montaż | Uchwyt kraty wywietrznika |
Wiecej informacji o produkcie
- Kompaktowy uchwyt zaciskowy do bezpiecznego zamocowania smartfona na kracie samochodowej
- Kompaktowy uchwyt samochodowy zaciskowy do bezpiecznego zamocowania smartfona na kratce wentylacyjnej
- Dopasowuje się do szerokości smartfona: proste i indywidualne dopasowanie do urządzenia za pomocą ruchomego zacisku
- Kompaktowa konstrukcja zajmuje mało miejsca po zamocowaniu
- Pasuje do każdego rodzaju smartfona – z etui lub bez
- Uchwyt jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości 4,5 - 9 cm
- Proste blokowanie poprzez dociśnięcie szczęk uchwytu, zwolnienie mocowania następuje po naciśnięciu przycisku
- Dostęp do gniazda ładowania smartfona pozostaje wolny, dzięki czemu urządzenie można ładować również podczas jazdy samochodem
- Uchwyt na smartfona mocowany jest do wylotu wentylacji bez klejenia i wiercenia, dzięki czemu pasuje do niemal każdego samochodu i można go łatwo zdjąć w razie potrzeby
Zawartość opakowania
- 1 "Move" car mobile phone holder
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
