Uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym QI FC10 Motion 10 W czarny
00201678
Bezprzewodowo i bez wysiłku! Ładowarka samochodowa do telefonu "FC10 Motion" dostarcza Twojemu telefonowi moc, której potrzebuje, niezwykle szybko i wygodnie. Niezależnie od tego, czy to uchwyt na telefon, czy bezprzewodowa stacja ładowania – będziesz doskonale przygotowany na swoją następną podróż samochodem.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi
Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Opatentowane urządzenie przytrzymujące
Automatyczne, elektromechaniczne szczęki uchwytowe do bezpiecznego zamocowania smartfona
Ładowanie indukcyjne
Technologia ładowania indukcyjnego do bezprzewodowego ładowania (Wireless Charging) kompatybilnych smartfonów
Ładowarka do samochodu/ciężarówki
Mobilna ładowarka zapewniająca praktyczne ładowanie w samochodzie osobowym/ciężarowym
Technologia szybkiego ładowania bezprzewodowego
Technologia bezprzewodowego ładowania Wireless Fast Charge zapewnia niesamowicie szybkie ładowanie
Automatyczne wykrywanie urządzania
Umieszczone na niej urządzenia zostaną automatycznie rozpoznane i optymalne naładowane
Wkładanie jedną ręką
Urządzenie można łatwo wsunąć do uchwytu na telefon komórkowy jedną ręką i uruchomić automatyczne zamykanie szczęk mocujących
Możliwość używania w połączeniu z etui na smartfona
Smartfony w futerałach kompatybilnych z Wireless Charging nie muszą być z nich wyjmowane i mogą być bezpośrednio ładowane bezprzewodowo
Kompaktowość i oszczędność miejsca
Kompaktowy design i oszczędzające miejsce mocowanie - idealna w samochodzie
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Przystosowany dla | Vehicle |
| Typ | Smartphone |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 9 V |
| Napięcie wejściowe do | 5 V |
| Prędkość ładowania | Fast Charge |
| Technologia ładowania | Wireless Fast Charge |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie na wejściu 1 | 5 V |
| Napięcie na wejściu 2 | 9 V |
| Maks. prąd wejściowy 1 | 2 A |
| Maks. prąd wejściowy 1 | 1.67 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Metaliczny |
| Linia produktowa | Prime Line |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 126 g |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
Wiecej informacji o produkcie
- bezprzewodowe i wydajne w samochodzie: Szybko i łatwo ładuj telefony komórkowe z obsługą QI w trakcie podróży: wystarczy umieścić na powierzchni i ładować wszystkie kompatybilne smartfony dzięki uniwersalnej technologii ładowania QI
- dzięki bezprzewodowej ładowarce, żmudne szukanie kabla do ładowania i plątanina kabli to już przeszłość
- proste i stabilne mocowanie ładowarki do kratki wentylacyjnej za pomocą zacisku z podkładkami silikonowymi lub do przedniej szyby za pomocą teleskopowego uchwytu na przyssawkę
- szybka ładowarka z prędkością ładowania do 10 W oferuje idealne zasilanie, aby zagwarantować maksymalną prędkość ładowania dla ładowarki bezprzewodowej
- ładowanie rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu smartfona na stacji ładowania QI
- aby zakończyć proces ładowania, wystarczy zdjąć smartfon z uchwytu na telefon komórkowy. Szczęki uchwytu można otworzyć za pomocą przycisków z boku
- inteligentna technologia ładowania: bezprzewodowa technologia indukcyjna (można używać ze wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami)
- testowane standardy QI i interoperacyjność: certyfikowane zabezpieczenia QI i kompatybilność z zoptymalizowaną efektywnością energetyczną poprzez ładowanie indukcyjne
- inteligentne i bezpieczne ładowanie: Ochrona przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, a także rozpoznawanie obcych ciał dla maksymalnego bezpieczeństwa smartfonów, baterii i ładowarek
- oszczędza kosztownej przeróbki: kabel ładowania USB (USB-A do USB-C) jest dołączony do ładowarki telefonu komórkowego
- miękkie podkładki z silikonu na ładowarce samochodowej chronią smartfon przed zarysowaniami i uszkodzeniami
Zawartość opakowania
- 1 "FC10 Motion" car mobile phone charger
- 1 suction cup telescopic holder
- 1 mobile phone holder for ventilation grille
- 1 car adapter for power supply
- 1 USB-A - USB-C charging cable, length 1 m
- 1 operating manual
Wymagania systemowe
- With wireless charging technology based on the QI standard-compatible device (e.g. smartphone, AirPods, etc.)
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your device or contact the manufacturer to see whether your device, e.g. smartphone, headphones, etc., supports wireless charging technology based on the QI standard.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję