Uchwyt ścienny do Apple TV HD 4 gen 4K 1 2 3 gen magnetyczny
00220890
Tidy: mount the Apple TV box on the wall or directly on the TV, suitable for Apple TV HD (4th Gen)/4K (1st/2nd/ 3rd Gen.)
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
Magnetyczny
Magnetyczny uchwyt umożliwia nowoczesną aranżację mieszkania i nie zajmuje dużo miejsca
Płaski profil
Zamontowany na ścianie niezauważalnie wtapia się w otoczenie mieszkania
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Audio/Video/Game |
| Kompatybilna marka | Apple |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 130 g |
| Szerokość | 10.4 cm |
| Głębokość | 4.55 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Magnet |
| Montaż | Śruby mocujące |
Wiecej informacji o produkcie
- Tidy: mount the Apple TV box on the wall or directly on the TV, suitable for Apple TV HD (4th Gen)/4K (1st/2nd/ 3rd Gen.)
- Secure hold on the wall with powerful magnet; the magnet is not required for mounting on the TV
- Includes screws and plugs for attachment to the wall and VESA screws for attachment to the TV
- Custom-fit foam pads to avoid scratches on the wall and TV for Apple TV HD (4th Gen)/4K (1st/2nd/ Gen.) and 4K (3rd Gen)
Zawartość opakowania
- 1 magnetic holder
- Installation material incl. Fischer plugs
- 2 foam fabric sets
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję