Uchwyt ścienny do głośnika Sonos Era 100 300 obrotowy czarny
00220895
For securing the Sonos Era 100/Era 300 to the wall, for perfectly aligned audio pleasure and the perfect reception of voice commands
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
Ustawianie bez zajmowania dużej ilości miejsca
Idealne umieszczenie głośnika w celu uzyskania optymalnych wrażeń dźwiękowych
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
W pełni ruchomy uchwyt głośnikowy
Ciesz się dźwiękiem pod każdym kątem: ten uchwyt głośnikowy dzięki głowicy kulowej, umożliwiającej obracanie i przechylanie w dowolnym kierunku, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb – w ten sposób domowa rozrywka działa z pełną przyjemnością dźwięku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | brak specyfikacji |
| Przystosowany dla | Głośnik |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny stal Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.8 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Wymiary ekranu | brak specyfikacji |
| Kompatybilne z Vesa | brak specyfikacji |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Audio |
| Maks. udźwig | 5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- For securing the Sonos Era 100/Era 300 to the wall, for perfectly aligned audio pleasure and the perfect reception of voice commands
- Practical wall bracket suitable for Sonos Era 100/Era 300
- Tiltable: stepless from +40° to -60° (Sonos Era 100)/from +30° to -60° (Sonos Era 300)
- swivelling: from +/-85° (Sonos Era 100)/+/-35° (Sonos Era 300)
- Discreet and elegant design that blends harmoniously and unobtrusively into any room
- the cut-out on the back of the speaker wall mount enables neat cable routing
Zawartość opakowania
- 1 Loudspeaker Wall Bracket
- Installation material, including Fischer plugs
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
To mount the Sonos Era 300, you need the attachment included in the scope of delivery.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję