Uchwyt ścienny do głośnika Sonos One One SL czarny
00220886
For securing the Sonos One/One SL to the wall, for perfectly aligned audio pleasure and the perfect reception of voice commands
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Ustawianie bez zajmowania dużej ilości miejsca
Idealne umieszczenie głośnika w celu uzyskania optymalnych wrażeń dźwiękowych
Specjalnie opracowana konstrukcja
Uchwyt umożliwia prawie niewidoczne zawieszenie głośnika na ścianie
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Głośnik |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 12.8 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. udźwig | 2 kg |
| Nachylenie - | 0 ° |
| Nachylenie + | 0 ° |
| Minimalny zasięg projekcji | 13.7 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 13.7 cm |
| Maximum swivel range | 0 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- For securing the Sonos One/One SL to the wall, for perfectly aligned audio pleasure and the perfect reception of voice commands
- Practical wall bracket suitable for Sonos One/One SL smart speaker
- The Sonos box is recessed in the speaker bracket so that the power cable can be hidden on the underside or routed invisibly along the wall
- Exceptionally convenient and space-saving for optimal positioning of the Sonos One/One SL in every room
- Adhesive dots supplied ensure additional grip
Zawartość opakowania
- 1 wall holder
- Screw set incl. Fischer plugs
- 2 adhesive dots
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
For optimised stability, we recommend using the adhesive dots supplied.
First attach the adhesive dots to the underside of the device, remove the protection foil and then position the device centrally on the bracket.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
