Uchwyt ścienny do głośnika uniwersalny regulowany obrotowy czarny
00220887
For wall mounting of a loudspeaker with screw thread, for perfectly aligned listening pleasure
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ustawianie bez zajmowania dużej ilości miejsca
Idealne umieszczenie głośnika w celu uzyskania optymalnych wrażeń dźwiękowych
W pełni ruchomy, obracany o 360° uchwyt ścienny
Uchwyt na głośnik można łatwo i płynie ustawiać, nachylać i obracać
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Głośnik |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.8 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 6 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 6.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. udźwig | 5 kg |
| Nachylenie - | 85 ° |
| Nachylenie + | 85 ° |
| Minimalny zasięg projekcji | 7.6 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 7.6 cm |
| Maximum swivel range | 130 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- For wall mounting of a loudspeaker with screw thread, for perfectly aligned listening pleasure
- Suitable for speakers from various manufacturers, including Samsung HW-Q 995 surround speakers, wireless speakers such as Samsung WAM550, Denon Heos 1, Panasonic ALL 3 and similar models
- Loudspeakers with one or two threaded holes with hole spacing 3.6 and 5.5 cm can be attached to the sturdy bracket
- Exceptionally convenient and space-saving for optimal positioning of the speaker in every room
- Easy-Fix system for simple orientation of the speaker box
- Up to +/-85° continuous tilt
- Swivel range up to 130°
Zawartość opakowania
- 1 wall holder
- 1 adapter for Samsung WAM350/WAM351/WAM550/WAM551
- Screw set incl. Fischer plugs
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
This wall bracket transports the phenomenal sound of your wireless speakers exactly where you want to hear it. Full mobility for flexible listening, so everyone can enjoy the perfect sound experience in their favourite sofa corner.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję