Uchwyt ścienny do Google Home/Nest Mini biały
00181531
For securing the Google Home/Nest mini to the wall, for perfectly aligned audio pleasure and the perfect reception of voice commands
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Home Assistent |
| Rekomendowana wielkość ekranu | brak specyfikacji |
| Przystosowany dla | Głośnik |
| Typ | Fix |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Wymiary ekranu | brak specyfikacji |
| VESA (od-do) | brak specyfikacji |
| Kompatybilne z Vesa | brak specyfikacji |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Audio |
| Maks. udźwig | 0.2 kg |
| Nachylenie - | 0 ° |
| Nachylenie + | 0 ° |
| Minimalny zasięg projekcji | 4 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 4 cm |
| Maximum swivel range | 0 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- For securing the Google Home/Nest mini to the wall, for perfectly aligned audio pleasure and the perfect reception of voice commands
- Specially developed design allows the Google Home/Nest mini to float almost invisibly on the wall
- Exceptionally convenient and space-saving for optimal positioning of the Google Home/Nest mini in every room
Zawartość opakowania
- 1 wall holder
- 1 Screw set incl. Fischer plugs
- 1 installation instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję