Uchwyt ścienny do telewizora obrotowy pochylany 122 cm 48 cali 20 kg
00220821
Pełna elastyczność w kinie domowym: niezależnie od tego, czy jest to ulubiony fotel, czy narożnik sofy, dzięki temu w pełni mobilnemu uchwytowi ściennemu uzależnieni od filmów i seriali zawsze będą siedzieć w salonie VIP. Idealny do płaskich telewizorów o przekątnej ekranu od 48 do 122 cm (od 19„ do 48”)
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Menedżer kabli
Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb – poprzez obracanie lub przechylanie – tak działa Home Entertainment
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 122 cm (48") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 48 cm (19") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 6.6 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 16.5 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 61 cm (24") 86 cm (34") 91 cm (36") 122 cm (48") 71 cm (28") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 50,8 cm (20") 76 cm (30") 48 cm (19") 102 cm (40") 94 cm (37") 107 cm (42") 66 cm (26") 58 cm (23") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 74 cm (29") 56 cm (22") 119 cm (47") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 200x200 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 100 x 100 75 x 75 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 2 |
| Typ | TV |
| Właściwości | Cablemanager |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 20 kg |
| Nachylenie - | 12 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 0 ° |
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Minimalny zasięg projekcji | 5.6 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 22.2 cm |
| Maximum swivel range | 180 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Pełna elastyczność w kinie domowym: niezależnie od tego, czy jest to ulubiony fotel, czy narożnik sofy, dzięki temu w pełni mobilnemu uchwytowi ściennemu uzależnieni od filmów i seriali zawsze będą siedzieć w salonie VIP. Idealny do płaskich telewizorów o przekątnej ekranu od 48 do 122 cm (od 19„ do 48”)
- Uchwyt ścienny TV specjalnie przystosowany do telewizorów z płaskim ekranem, umożliwia optymalne ustawienie telewizora z płaskim ekranem w dowolnym pomieszczeniu, idealny do otwartych salonów
- Obsługuje wszystkie standardy VESA do 200 x 200
- Do +5/-12° ciągłego nachylenia
- Zakres obrotu na 2 zawiasach: do 180°
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














