Uchwyt ścienny do telewizora pochylany wysuwany 122 cm 48 cali 20 kg
00220822
Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 48 to 122 cm (19" to 48")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Menedżer kabli
Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez obracanie, przechylanie czy zdejmowanie – tak działa Home Entertainment
Dyskretne ramię TV w kolorze białym
Idealne dopasowanie do tła: ten uchwyt ścienny do telewizora z panelem i ramionami podporowymi w kolorze białym oraz płytką mocującą w kolorze czarnym pasują do wystroju wnętrza i koloru telewizora
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 122 cm (48") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 48 cm (19") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 6 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 25.4 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 61 cm (24") 86 cm (34") 91 cm (36") 122 cm (48") 71 cm (28") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 50,8 cm (20") 76 cm (30") 48 cm (19") 102 cm (40") 94 cm (37") 107 cm (42") 66 cm (26") 58 cm (23") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 74 cm (29") 56 cm (22") 119 cm (47") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 200x200 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 100 x 100 75 x 75 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 3 |
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 20 kg |
| Nachylenie - | 12 ° |
| Nachylenie + | 5 ° |
| Obrót | 0 ° |
| Dodatkowa funkcja | Cablemanager |
| Minimalny zasięg projekcji | 5.6 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 31.6 cm |
| Maximum swivel range | 180 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 48 to 122 cm (19" to 48")
- TV wall bracket especially suited for flat-screen televisions, allows optimal positioning of the flat-screen TV in any room, ideal for open-plan living rooms
- Supports all VESA standards up to 200 x 200
- Up to +5/-12° continuous tilt
- Swivel range on 3 hinges: up to 180°
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt ścienny do telewizora
- Materiały montażowe, w tym kołki Fischer
- 1 instrukcja montażu
Wskazówki dla użytkownika
Oprócz różnych akcesoriów montażowych dostarczonych w opakowaniu zalecamy również następujące narzędzia: wiertarkę, ołówek, śrubokręt, wkrętarkę elektryczną, taśmę mierniczą, klucz płaski, poziomnicę.
Aby móc w pełni wykorzystać zakres ruchu, poprowadź kabel do całkowicie wysuniętego uchwytu ściennego do telewizora i upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca na swobodne przesuwanie kabla.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję















