Uchwyt ścienny do telewizora pochylany wysuwany 229 cm 90 cali 75 kg
00220838
Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket for large, heavy flat-screen TVs, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 117 to 229 cm (46" to 90")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Tłumiki drgań
Tłumik wibracji zapewnia niezrównane doznania akustyczne
Szablon do wiercenia otworów
Dzięki szablonowi wiertarskiemu można łatwo zaznaczyć wiercone otwory bez konieczności mocowania uchwytu do ściany
Równowaga
Jeśli uchwyt ścienny do telewizora został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie
Menedżer kabli
Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez obracanie, przechylanie czy zdejmowanie – tak działa Home Entertainment
Dyskretne ramię TV w kolorze białym
Idealne dopasowanie do tła: ten uchwyt ścienny do telewizora z panelem i ramionami podporowymi w kolorze białym oraz płytką mocującą w kolorze czarnym pasują do wystroju wnętrza i koloru telewizora
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Niezwykła wytrzymałość, do 75 kg
Niezwykła wytrzymałość: solidna konstrukcja umożliwia bezpieczny montaż odbiorników TV o wadze do 75 kg i przekątnej ekranu do 90 cali
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 117 - 229 cm (46" - 90") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 228,6 cm (90") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 117 cm (46") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały Czarny |
| Kolor | Biało-czarne |
| Kolor | Biały Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 91.2 cm |
| Wysokość | 63 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 47.7 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 36.1 cm |
| Wymiary ekranu | 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 127 cm (50") 117 cm (46") 165 cm (65") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 300x100 - 800x600 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 800 x 400 600 x 600 500 x 400 300 x 400 300 x 100 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 800 x 200 800 x 600 600 x 500 800 x 500 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 3 |
| Typ | TV |
| Właściwości | Drilling template Cablemanager Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 75 kg |
| Nachylenie - | 10 ° |
| Nachylenie + | 2 ° |
| Obrót | 6 ° |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Minimalny zasięg projekcji | 5.5 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 44.9 cm |
| Maximum swivel range | 120 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket for large, heavy flat-screen TVs, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 117 to 229 cm (46" to 90")
- TV wall bracket especially suited for flat-screen televisions, allows optimal positioning of the flat-screen TV in any room, ideal for open-plan living rooms
- Supports all VESA standards up to 800 x 600
- Up to +2°/-10° continuous tilt
- With 2 double supporting arms and 3 joints, swivel up to 120°
- With small spirit level for easy and quick installation
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- 1 installation material incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 drilling template
- 1 pencil
- Cable tie
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy do montazu potrzebuje osobnej poziomicy?
Dolaczona poziomica sluzy jedynie do orientacyjnego ustawienia. Zalecamy sprawdzenie prawidlowego wypoziomowania za pomoca precyzyjnej poziomicy z profesjonalnego sklepu.
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Jak moge skorygowac pozycje telewizora po montazu?
Aby wyrównac lekkie przechylenie telewizora, nalezy poluzowac sruby mocujace po stronie sciany w podluznych otworach.
Jesli uchwyt ma odpowiedni zakres regulacji, mozna ustawic go w poziomie przy uzyciu zewnetrznej poziomicy. Nastepnie nalezy ponownie dokrecic sruby.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














