Uchwyt ścienny do telewizora regulowany 66 cm 26 cali 30 kg
00220802
Living room, kitchen or bedroom - with this wall bracket, you will get the ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 25 to 66 cm (10" to 26")
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 25 - 66 cm (10" - 26") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 66 cm (26") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 25 cm (10") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 12.3 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 4.5 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 8 cm |
| Wymiary ekranu | 61 cm (24") 25 cm (10") 50,8 cm (20") 48 cm (19") 66 cm (26") 58 cm (23") 56 cm (22") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 100x100 |
| Kompatybilne z Vesa | 100 x 100 75 x 75 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | od M5 |
| Maks. udźwig | 30 kg |
| Nachylenie - | 15 ° |
| Nachylenie + | 10 ° |
| Obrót | 0 ° |
| Minimalny zasięg projekcji | 3.5 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 3.5 cm |
| Maximum swivel range | 0 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Living room, kitchen or bedroom - with this wall bracket, you will get the ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 25 to 66 cm (10" to 26")
- Also suitable for Amazon Echo Show 15
- Supports all VESA standards up to 100 x 100
- Up to +10°/-15° continuous tilt
Zawartość opakowania
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 installation instructions
Wskazówki dla użytkownika
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














