Uchwyt ścienny do telewizora stały 191 cm 75 cal 40 kg 2,3 cm
00220813
Salon, kuchnia lub sypialnia - dzięki temu uchwytowi ściennemu będziesz cieszyć się bezpośrednim widokiem na płaski telewizor w dowolnym pomieszczeniu, odpowiedni do płaskich ekranów o przekątnej ekranu od 81 do 191 cm (32" do 75”).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Płaski profil
Płaski uchwyt ścienny na telewizor umożliwia taką nowoczesną aranżację przestrzeni mieszkalnej, która zajmuje mało miejsca
Mała odległość od ściany
Uchwyt na TV niezauważalnie wtapia się w otoczenie mieszkania dzięki małej odległości od ściany
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 191 cm (75") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Fix |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 62 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 62 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 9.6 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 600x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 400 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 75 x 100 100 x 200 50 x 50 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 2.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Właściwości | Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 40 kg |
| Nachylenie - | 0 ° |
| Nachylenie + | 0 ° |
| Obrót | 0 ° |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Maximum swivel range | 0 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Salon, kuchnia lub sypialnia - dzięki temu uchwytowi ściennemu będziesz cieszyć się bezpośrednim widokiem na płaski telewizor w dowolnym pomieszczeniu, odpowiedni do płaskich ekranów o przekątnej ekranu od 81 do 191 cm (32" do 75”).
- Salon, kuchnia lub sypialnia - dzięki temu uchwytowi ściennemu będziesz cieszyć się bezpośrednim widokiem na płaski telewizor w dowolnym pomieszczeniu, odpowiedni do płaskich ekranów o przekątnej ekranu od 81 do 191 cm (32" do 75”).
- Obsługuje wszystkie standardy VESA do 600 x 400
- Z małą poziomicą dla łatwej i szybkiej instalacji
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt ścienny TV
- Materiał instalacyjny wraz z wtyczkami Fischer
- 1 poziomica
- 1 instrukcja montażu
Wskazówki dla użytkownika
Oprócz różnych akcesoriów instalacyjnych dostarczonych w opakowaniu, zalecamy również następujące narzędzia: wiertarka, ołówek, śrubokręt, wkrętak, taśma miernicza, klucz płaski, poziomica.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy do montazu potrzebuje osobnej poziomicy?
Dolaczona poziomica sluzy jedynie do orientacyjnego ustawienia. Zalecamy sprawdzenie prawidlowego wypoziomowania za pomoca precyzyjnej poziomicy z profesjonalnego sklepu.
Czy moge powiesic telewizor typu Curved na uchwycie sciennym?
Tak, dzieki dolaczonym dystansom mozna bez problemu zamontowac telewizory z zakrzywiona tylna obudowa.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














