Uchwyt ścienny do telewizora stały 305 cm 120 cal 100 kg 2,8 cm
00220843
Doskonałe mocowanie: kuchnia lub sypialnia – dzięki temu uchwytowi ściennemu możesz cieszyć się bezpośrednim widokiem nawet dużych i ciężkich telewizorów z płaskim ekranem w każdym pomieszczeniu. Nadaje się do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 94 do 305 cm (37„ do 120”).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Płaski profil
Płaski uchwyt ścienny na telewizor umożliwia taką nowoczesną aranżację przestrzeni mieszkalnej, która zajmuje mało miejsca
Mała odległość od ściany
Uchwyt na TV niezauważalnie wtapia się w otoczenie mieszkania dzięki małej odległości od ściany
Niezwykła obciążalność, do 100 kg
Niezwykła wytrzymałość: solidna konstrukcja umożliwia bezpieczny montaż odbiorników TV o wadze do100 kg i przekątnej ekranu do120 cali
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 304,8 cm (37" - 120" ) |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 304,8 cm (120") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Fix |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 116 cm |
| Wysokość | 62 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 116 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 20.2 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 248,92 cm (98") 304,8 cm (120") 266,7 cm (105") 247,65 cm (97,5") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 1100x600 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 800 x 400 600 x 600 100 x 100 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 800 x 200 800 x 600 800 x 800 600 x 500 600 x 800 800 x 500 700 x 500 700 x 400 100 x 150 200 x 400 500 x 100 500 x 200 500 x 300 400 x 100 600 x 100 800 x 300 900 x 100 900 x 200 900 x 300 900 x 400 900 x 500 900 x 600 1000 x 100 1000 x 200 1000 x 300 1000 x 400 1000 x 500 1000 x 600 1100 x 100 1100 x 200 1100 x 300 1100 x 400 1100 x 500 1100 x 600 100 x 200 50 x 50 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 2.8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Właściwości | Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 100 kg |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Jakość | Special |
Wiecej informacji o produkcie
- Doskonałe mocowanie: kuchnia lub sypialnia – dzięki temu uchwytowi ściennemu możesz cieszyć się bezpośrednim widokiem nawet dużych i ciężkich telewizorów z płaskim ekranem w każdym pomieszczeniu. Nadaje się do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 94 do 305 cm (37„ do 120”).
- Obsługuje wszystkie standardy VESA do 1100 x 600
- Z małą poziomnicą ułatwiającą szybki montaż
- Projekt opracowany w Niemczech
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt ścienny do telewizora
- Materiały montażowe, w tym kołki Fischer
- 1 poziomica
- 1 instrukcja montażu
Wskazówki dla użytkownika
Oprócz różnych akcesoriów montażowych dostarczonych w opakowaniu, zalecamy również następujące narzędzia: wiertarka, ołówek, śrubokręt, wkrętarka elektryczna, taśma miernicza, klucz płaski, poziomica.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














