Uchwyt ścienny FULLMOTION Ultraslim 600x400 229 cm 90 cali czarny
00220851
Doskonale zaprezentuj swój wysokiej klasy telewizor dzięki naszemu pierwszemu na świecie: ten ultrapłaski, ale w pełni mobilny uchwyt ścienny zamienia telewizor w obraz. Przyciągająca wzrok technologia i przemyślana koncepcja wystroju wnętrza!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Poziomica w zestawie
W zestawie z poziomnicą ułatwiającą szybki montaż
Szablon do wiercenia otworów
Dzięki szablonowi wiertarskiemu można łatwo zaznaczyć wiercone otwory bez konieczności mocowania uchwytu do ściany
Równowaga
Jeśli uchwyt ścienny do telewizora został lekko krzywo zamontowany, można później korygować pozycję telewizora pod kątem kilku stopni w poziomie
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
Sprawdzona jakość
Sprawdzone bezpieczeństwo urządzenia i 10-letnia gwarancja stanowią dodatkowe zabezpieczenie: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują wysokie standardy jakości
w pełni ruchomy uchwyt na telewizor
Zapewnia idealny kąt oglądania: ten uchwyt na telewizor można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez obracanie, przechylanie czy zdejmowanie – tak działa Home Entertainment
Zintegrowany organizer kabli
Uporządkowany wystrój wnętrza: osłona na kable umożliwia poprowadzenie kabla w uporządkowany sposób za telewizorem, co pozwala uniknąć plątaniny kabli i zaoszczędzić miejsce, a dodatkowo odciąża kabel, chroniąc go przed złamaniem
Do 90" i 50 kg
Niezwykła wytrzymałość: stabilna konstrukcja z podwójnym ramieniem umożliwia bezpieczne zamocowanie telewizorów o wadze do 50 kg i przekątnej ekranu do 90 cali
Wyjątkowo płaski profil 2,3 cm
Wyjątkowo smukły i nierzucający się w oczy: dzięki ultrapłaskiemu profilowi uchwyt na telewizor odstaje od ściany jedynie na 2,3 cm i w niezauważalny sposób wpasowuje się w wystrój wnętrza, oszczędza miejsce i umożliwia pełną ruchomość we wszystkich kierunkach
Idealny do superpłaskich telewizorów
Innowacyjna konstrukcja: design uchwytu ściennego jest dostosowany do ultrapłaskich telewizorów i idealnie nadaje się zwłaszcza do płaskich ekranów
Mocowanie telewizora w standardzie VESA
Niezawodne mocowanie telewizorów w standardzie VESA od 200 x 200 do 600 x 400
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 228,6 cm (90") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Extendible Możliwość pochyłu Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Odlew aluminiowy Metal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 64.5 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 35 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 24 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 500 x 400 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość przegubów | 4 |
| Typ | OLED TV |
| Właściwości | Double arm Cablemanager Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 50 kg |
| Nachylenie - | 10 ° |
| Obrót | 2 ° |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Jakość | Ultraslim |
| Minimalny zasięg projekcji | 2.3 cm |
| Maksymalny zasięg projekcji | 27.8 cm |
| Maximum swivel range | 60 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- Superpłaski uchwyt ścienny do telewizora łączy w sobie wymagania praktyczne i estetyczne, nawet w przypadku dużych telewizorów: stylowy i dyskretny format zapewniający wrażenie kina domowego pod każdym kątem oglądania, doskonale nadaje się do ultrapłaskich telewizorów o przekątnej ekranu od 94 do 229 cm (37 „do 90”).
- Zawsze idealna odległość od telewizora: ramię obrotowe zapewnia maksymalną odległość od ściany wynoszącą 27,8 cm.
- Brak szczelin: dzięki innowacyjnej, bardzo smukłej konstrukcji, wyjątkowo płaski uchwyt ścienny jest praktycznie niewidoczny po złożeniu z minimalną odległością od ściany wynoszącą 23 mm.
- Dzięki uchwytowi ściennemu telewizor można bezstopniowo odchylać nawet o -10°.
- Pełny ruch w akcji: w pełni ruchome ramię obrotowe telewizora można obracać w zakresie do 60° i zawsze gwarantuje najlepszy widok na akcję, w tym w różnych pomieszczeniach, na przykład w otwartych salonach i jadalniach.
- Szczególnie nadaje się do ultrapłaskich telewizorów OLED, które wydają się wisieć bezpośrednio na ścianie dzięki ultracienkiemu uchwytowi ściennemu.
- Wyjątkowa wygoda i oszczędność miejsca dla optymalnego ustawienia płaskiego telewizora w każdym pomieszczeniu
- System Easy-Fix umożliwia łatwą i bezstopniową regulację i ponowne zamocowanie wszystkich funkcji
- Konstrukcja opracowana w Niemczech
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt ścienny TV FULLMOTION
- Materiał instalacyjny wraz z wtyczkami Fischer
- 1 poziomica
- 1 instrukcja montażu
Wskazówki dla użytkownika
Oprócz różnych akcesoriów instalacyjnych dostarczonych w opakowaniu, zalecamy również następujące narzędzia: wiertarka, ołówek, śrubokręt, wkrętak, taśma miernicza, klucz płaski, poziomica.
Aby móc korzystać z pełnego zakresu ruchu, należy poprowadzić kabel do całkowicie wysuniętego uchwytu ściennego telewizora i upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca na ruch kabla.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














