Uchwyt ścienny TILT Ultraslim 229 cm 90 cal 600x400 płaski antracyt
00220846
Superpłaski, niezawodny i praktycznie niewidoczny: dzięki innowacyjnej konstrukcji wyjątkowo płaski uchwyt ścienny Ultraslim TV stanowi idealną oprawę dla telewizora z płaskim ekranem, niczym obraz, i zmniejsza odległość od ściany do absolutnego minimum.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Poziomica w zestawie
W zestawie z poziomnicą ułatwiającą szybki montaż
Nieskomplikowane odblokowywanie
Jedno pociągnięcie za sznurki zwalnia mechanizm i można zdjąć telewizor
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
Sprawdzona jakość
Sprawdzone bezpieczeństwo urządzenia i 10-letnia gwarancja stanowią dodatkowe zabezpieczenie: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują wysokie standardy jakości
Wyjątkowo płaski profil 2 cm
Wyjątkowo smukły i nierzucający się w oczy: dzięki ultrapłaskiemu profilowi uchwyt na telewizor odstaje od ściany jedynie na 2 cm i w niezauważalny sposób wpasowuje się w wystrój wnętrza, oszczędza miejsce i umożliwia pełną ruchomość we wszystkich kierunkach
Mocowanie telewizora w standardzie VESA
Niezawodne mocowanie telewizorów w standardzie VESA od 50 x 50 do 600 x 400
Idealny do superpłaskich telewizorów
Innowacyjna konstrukcja: design uchwytu ściennego jest dostosowany do ultrapłaskich telewizorów i idealnie nadaje się zwłaszcza do płaskich ekranów
2 Ustawienia wysokości
Najlepsza widoczność dzięki dwóm różnym ustawieniom wysokości: po montażu uchwytu ściennego telewizor można ustawić na dwóch różnych wysokościach
Do 90" i 80 kg
Niezwykła wytrzymałość: stabilna konstrukcja z podwójnym ramieniem umożliwia bezpieczne zamocowanie telewizorów o wadze do 80 kg i przekątnej ekranu do 90 cali
Pochylany bezstopniowo o -15°
Zapewnia idealny kąt oglądania, również z sofy lub łóżka: uchwyt ścienny do telewizorów jest pochylany bezstopniowo o -15° i daje możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, czy to siedząc czy leżąc
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Inteligentny system ustawiania
Po montażu uchwyt na ścianie można ustawić poziomo za pomocą długich otworów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Rekomendowana wielkość ekranu | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 228,6 cm (90") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Przystosowany dla | TV |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary Antracyt |
| Kolor | Antracyt |
| Kolor | Szary Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 67.4 cm |
| Wysokość | 48.1 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 67.4 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 5 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 600x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 400 400 x 100 600 x 100 100 x 200 50 x 50 200 x 200 |
| Rozmieszczenie ścian | 2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Właściwości | Spirit level |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. udźwig | 80 kg |
| Nachylenie - | 15 ° |
| Nachylenie + | 0 ° |
| Obrót | 3 ° |
| Dodatkowa funkcja | Spirit level |
| Jakość | Ultraslim |
Wiecej informacji o produkcie
- Superpłaski uchwyt ścienny do telewizora łączy w sobie praktyczność i estetykę, nawet w przypadku dużych telewizorów: stylowy i dyskretny format zapewniający wrażenie kina domowego pod każdym kątem widzenia, idealnie nadający się do ultra płaskich telewizorów o przekątnej ekranu od 94 do 229 cm (37„ do 90”).
- Praktycznie zerowa odległość od telewizora: ultra płaski uchwyt ścienny do telewizora ma wyjątkowo mały odstęp od ściany, wynoszący zaledwie 20 mm
- Zawsze idealny kąt widzenia: uchwyt telewizora można łatwo pochylić do przodu, co gwarantuje zawsze najlepszy widok, nawet jeśli oglądasz program wygodnie z sofy lub łóżka
- Minimalistyczny, stylowy i zajmujący mało miejsca, umożliwia optymalne ustawienie płaskiego ekranu w każdym pomieszczeniu, a dzięki elastycznemu kątowi nachylenia można go zamontować również wyżej na ścianie
- Brak szczelin: dzięki innowacyjnej, ultracienkiej konstrukcji ultra płaski uchwyt ścienny jest praktycznie niewidoczny po złożeniu za telewizorem
- Szczególnie nadaje się do ultra płaskich telewizorów OLED, które dzięki ultracienkim uchwytom ściennym wydają się wisieć bezpośrednio na ścianie
Solidny uchwyt telewizyjny wykonany z wyjątkowo wytrzymałego surowca (stali)
- Regulacja wysokości w zakresie 103 mm (w zależności od rozmiaru ekranu i położenia otworów VESA)
- Projekt opracowany w Niemczech
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt ścienny do telewizora
- Materiały montażowe, w tym kołki Fischer
- 1 poziomica
- 1 instrukcja montażu
Wskazówki dla użytkownika
Oprócz różnych akcesoriów montażowych dostarczonych w opakowaniu, zalecamy również następujące narzędzia: wiertarka, ołówek, śrubokręt, wkrętarka elektryczna, taśma miernicza, klucz płaski, poziomica.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję














