Uchwyt sufitowy do TV obrotowy regulowany 165 cm 65 cali do 50 kg
00220878
Dzięki temu uchwytowi sufitowemu do telewizora nie musisz się już martwić o biegające dzieci, skaczące zwierzęta czy po prostu brak miejsca. Wystarczy zamontować uchwyt na suficie lub skośnym dachu i cieszyć się idealnym widokiem przez cały czas.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Inteligentny system ustawiania
Po montażu uchwyt na ścianie można wypoziomować za pomocą płyty TV
Menedżer kabli
Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
Instalacja oszczędzająca miejsce
Oszczędzająca miejsce integracja z otoczeniem: dzięki stabilnemu, uniwersalnemu uchwytowi ściennemu do telewizora do montażu na zwykłym i skośnym suficie telewizor można swobodnie i elastycznie umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Przegub obracany o 360°
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: telewizor można ustawiać w każdym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 360°
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 165 cm (65") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Typ | Zręczny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 10.5 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 16.5 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 100,3 cm (39,5") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Wymiar | Wielość |
| VESA (od-do) | 200x200 - 400x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 400 300 x 400 200 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maks. odległość sufitu od rozpórki pionowej | 155.1 cm |
| Maks. udźwig | 50 kg |
| Min. odległość sufitu od rozpórki pionowej | 105.1 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Pełna elastyczność w kinie domowym: niezależnie od tego, czy jest to narożnik sofy, łóżko czy fotel, dzięki temu w pełni mobilnemu uchwytowi ściennemu do telewizora miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w salonie VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 81 do 165 cm (32„ do 65”).
- Ciągłe pochylenie do -25°
- Regulacja wysokości od 105,1 cm do 155,1 cm
- Obsługuje wszystkie standardy VESA do 400 x 400
- Idealne umiejscowienie telewizora poza zasięgiem dzieci i zwierząt
- Idealny do montażu na spadzistych dachach
- Idealny do elastycznego mocowania telewizorów z płaskim ekranem do sufitu w domu, w salonie lub sypialni nad łóżkiem, ale także w biurze, salach konferencyjnych, holach, poczekalniach, restauracjach i barach
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt sufitowy do telewizora
- Materiały montażowe, w tym kołki Fischer
- 1 instrukcja montażu
Wskazówki dla użytkownika
Złącze, które może obracać się o 360°, może być stosowane wyłącznie w przypadku montażu sufitowego.
Oprócz różnych akcesoriów montażowych dostarczonych w opakowaniu zalecamy również następujące narzędzia: wiertarkę, ołówek, śrubokręt, wkrętarkę elektryczną, taśmę mierniczą, klucz płaski, poziomnicę.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję