Uchwyt sufitowy do TV obrotowy regulowany 400x400 65 cali czarny
00220877
Najlepsze miejsce na telewizor to środek pokoju. Z powodów optycznych nie można jednak tam postawić szafki pod telewizor. Ten problem najlepiej rozwiązuje uchwyt sufitowy Hama, który pozwala zawiesić telewizor pod sufitem. Oglądanie telewizji nigdy nie będzie już takie samo!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczne mocowanie
Zabezpieczone mocowanie zapewnia stabilne ustawienie i zapobiega zwisaniu lub upadkowi telewizora
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
100°-swivel joint
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: telewizor można ustawiać w pożądanym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 100°
Łatwy montaż na zwykłych i skośnych sufitach
Więcej miejsca: uchwyt do telewizora nadaje się do montażu zarówno na zwykłym jak i na skośnym suficie, dzięki czemu stojaki pod telewizor i dodatkowe meble stają się zbędne
Bezpiecznie poza zasięgiem
Bezpieczne rozwiązanie do droższych urządzeń: dzięki uchwytowi do telewizora do montażu na suficie drogi, płaski ekran jest bezpiecznie zamocowany poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych oraz nie ulega przypadkowemu uszkodzeniu
Bezstopniowa regulacja wysokości
Ciesz się najlepszymi widokami: uchwyt sufitowy do telewizora ma bezstopniową regulację wysokości, dzięki czemu możesz ustawić telewizor na idealnej wysokości – aby poczuć się jak w kinie domowym
Instalacja oszczędzająca miejsce
Oszczędzająca miejsce integracja z otoczeniem: dzięki stabilnemu, uniwersalnemu uchwytowi ściennemu do telewizora do montażu na zwykłym i skośnym suficie telewizor można swobodnie i elastycznie umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu
Mocowanie telewizora w standardzie VESA
Niezawodne mocowanie telewizorów w standardzie VESA od 75 x 75 do 400 x 400
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 165 cm (65") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Typ | Możliwość pochyłu |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 10.5 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 16.5 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 100,3 cm (39,5") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 400x400 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 400 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maksymalna odległość od sufitu | 69.4 cm |
| Maks. udźwig | 40 kg |
| Minimalna odległość od sufitu | 60 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Elastyczny uchwyt telewizyjny do montażu na suficie i okapie łączy w sobie praktyczne i estetyczne wymagania: elegancki, dyskretny format zapewniający wrażenie kina domowego pod każdym kątem widzenia, odpowiedni dla płaskich ekranów o przekątnej od 81 do 165 cm (32 do 65 cali).
- Regulacja wysokości montażu pod sufitem: uchwyt z regulacją wysokości można idealnie dopasować do rozmiaru telewizora (odległość między sufitem a płytą mocującą wynosi od 60 cm do 69,4 cm).
- Dzięki uchwytowi sufitowemu nie są potrzebne żadne półki, stojaki ani podstawki pod telewizor: uchwyt telewizyjny nadaje się również do montażu na pochyłych dachach lub suficie nad łóżkiem.
- Obrotowy uchwyt sufitowy umożliwia obracanie telewizora: można go obracać o maksymalnie 100° (tylko w przypadku montażu sufitowego).
- Wyjątkowo wygodny i zajmujący mało miejsca, umożliwia optymalne ustawienie telewizora z płaskim ekranem w każdym pomieszczeniu, od salonu i kuchni po pokój dziecięcy i sypialnię.
- Nadaje się do montażu sufitowego telewizorów i płaskich ekranów w pracowniach i domowych biurach.
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt sufitowy do telewizora
- Materiały montażowe, w tym kołki Fischer
- 1 instrukcja montażu
Wskazówki dla użytkownika
Oprócz różnych akcesoriów montażowych dostarczonych w opakowaniu zalecamy również następujące narzędzia: wiertarkę, ołówek, śrubokręt, wkrętarkę elektryczną, taśmę mierniczą, klucz płaski, poziomnicę.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję