Uchwyt sufitowy do TV obrotowy regulowany wysokość 46 cali do 20 kg
00220876
Pełna elastyczność w kinie domowym: niezależnie od tego, czy jest to narożnik sofy, łóżko czy fotel, dzięki temu w pełni mobilnemu uchwytowi ściennemu do telewizora miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w salonie VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 48 do 117 cm (19" do 46”).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Z materiałami montażowymi
Wszystko w zestawie: dzięki zróżnicowanym akcesoriom montażowym, w tym kołkom Fischer, można natychmiast rozpocząć montaż
100°-swivel joint
Zawsze odpowiedni kąt widzenia: telewizor można ustawiać w pożądanym kierunku za pomocą przegubu obracanego pod kątem 100°
Bezstopniowa regulacja wysokości
Ciesz się najlepszymi widokami: uchwyt sufitowy do telewizora ma bezstopniową regulację wysokości, dzięki czemu możesz ustawić telewizor na idealnej wysokości – aby poczuć się jak w kinie domowym
Instalacja oszczędzająca miejsce
Oszczędzająca miejsce integracja z otoczeniem: dzięki stabilnemu, uniwersalnemu uchwytowi ściennemu do telewizora do montażu na zwykłym i skośnym suficie telewizor można swobodnie i elastycznie umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 48 - 117 cm (19" - 46") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 117 cm (46") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 48 cm (19") |
| Typ | Możliwość pochyłu Zręczny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 10.5 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 16.5 cm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 61 cm (24") 86 cm (34") 91 cm (36") 79 cm (31") 71 cm (28") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 50,8 cm (20") 76 cm (30") 48 cm (19") 102 cm (40") 69 cm (27") 94 cm (37") 107 cm (42") 66 cm (26") 58 cm (23") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 74 cm (29") 56 cm (22") 54.61 cm (21.5") |
| Wymiar | Środkowy |
| VESA (od-do) | 75x75 - 200x200 |
| Kompatybilne z Vesa | 200 x 100 100 x 100 75 x 75 200 x 200 |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV |
| Rozmiar otworu montażowego | do M8 |
| Maksymalna odległość od sufitu | 69.4 cm |
| Maks. odległość sufitu od rozpórki pionowej | 47.1 cm |
| Maks. udźwig | 20 kg |
| Minimalna odległość od sufitu | 60 cm |
| Min. odległość sufitu od rozpórki pionowej | 26.6 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Pełna elastyczność w kinie domowym: niezależnie od tego, czy jest to narożnik sofy, łóżko czy fotel, dzięki temu w pełni mobilnemu uchwytowi ściennemu do telewizora miłośnicy filmów i seriali zawsze będą siedzieć w salonie VIP. Idealny do telewizorów z płaskim ekranem o przekątnej od 48 do 117 cm (19" do 46”).
- Możliwość ciągłego wysuwania/wsuwania pod sufitem
- Ciągłe pochylenie do -90°
- Regulacja wysokości w zakresie od 26,6 cm do 47,1 cm
- Obsługuje wszystkie standardy VESA do 200 x 200
- Z systemem blokującym zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo, zapobiegającym przypadkowemu odpięciu
- Ustaw telewizor w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt
- Idealny do elastycznego mocowania telewizorów z płaskim ekranem do sufitu w domu, w salonie lub sypialni nad łóżkiem, ale także w biurze, salach konferencyjnych, holach, poczekalniach, restauracjach i barach
Zawartość opakowania
- 1 uchwyt sufitowy do telewizora
- Materiały montażowe, w tym kołki Fischer
- 1 instrukcja montażu
Wskazówki dla użytkownika
Złącze, które może obracać się o 100°, może być stosowane wyłącznie w przypadku montażu sufitowego.
Oprócz różnych akcesoriów montażowych dostarczonych w opakowaniu zalecamy również następujące narzędzia: wiertarkę, ołówek, śrubokręt, wkrętarkę elektryczną, taśmę mierniczą, klucz płaski, poziomnicę.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję