Uniwersalna ładowarka „Delta Travel” do akumulatorów litowo-jonowych, ogniw AA/AAA, USB-C
00081390
Universal charger for virtually all Li-ion rechargeable batteries (3.6 V/3.7 V/7.2 V/7.4 V) and NiMH rechargeable batteries (AA/AAA) so that cameras and so on are quickly ready for use again even when out and about
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość zastosowania na całym świecie
Przyłącze sieciowe 100 –240 V nadaje się do stosowania na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem
Gniazdo USB
Łącze USB do ładowania dodatkowych urządzeń
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie ładowania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Typ akumulatora | LiIon NiMH Alkaiczny |
| Napięcie na wyjściu (USB) | 5 V/500 mA |
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 2,4A |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie na wejściu (ładowarka samochodowa) | 12 V PKW |
| Wejście USB | 5V/3A |
| Kontrolka ładowania | LCD |
| Źródło zasilania | 100 - 240 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 82 g |
| Szerokość | 5.3 cm |
| Głębokość | 2.3 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Charger |
| Dodatkowa funkcja | Reverse polarity protection |
Wiecej informacji o produkcie
- Universal charger for virtually all Li-ion rechargeable batteries (3.6 V/3.7 V/7.2 V/7.4 V) and NiMH rechargeable batteries (AA/AAA) so that cameras and so on are quickly ready for use again even when out and about
- Sprung contacts for form-fitting charging contact
- USB-C connection (input) for universal use when charging rechargeable photo and video batteries
- USB-C connection (output) for topping up other devices such as a smartphone with 5V/1A
- For all digital cameras and camcorders
- Easy, quick adjustment of the contacts via slide controllers
- Automatic recognition of the voltage and polarity of rechargeable Li-ion batteries
- Automatic charging process
- Automatic charging stop to protect rechargeable batteries
- Easy to use
- Small and compact: ideal for on the move
Zawartość opakowania
- 1 “Delta Travel” universal charger
- 1 USB-C charging cable (USB-C - USB-C)
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
This charger is mainly for charging rechargeable photo and video batteries. If rechargeable batteries and a mobile phone are charged in parallel, the charging speed reduces significantly.
Only charge rechargeable Li-ion batteries that have a maximum capacity of 2000 mAh.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















