Wzmacniacz sygnału N300 WLAN 2,4 GHz z LAN i WPS
00053311
An easy way to increase the range of your existing wireless network
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Standard WPS
Standard WPS obsługuje automatyczną konfigurację szyfrowanych połączeń
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 2,4 |
| Maks. prędkość przesyłu danych | 300 Mbit/s |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 46 g |
| Szerokość | 65 mm |
| Głębokość | 43 mm |
| Wysokość | 43 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | WLAN-Repeater |
| Typ | WiFi Amplifier |
Wiecej informacji o produkcie
- An easy way to increase the range of your existing wireless network
- WLAN 802.11n with up to 300 MBit/s for high-speed wireless access
- optimal WLAN support for the 2.4 GHz band
- Supports the new IPv6 internet protocol
- Maximum WLAN security with WPA2, WPA and WEP (128/64)
- WiFi Protected Setup supports the automatic setup of
- Provides WLAN functionality for devices connected via the LAN connection (computer, printer, TV, game consoles, etc.)
- Integrated LED display for connection quality and status
- Configuration is possible in the following languages: D/GB
- Integrated installation wizard for easy set-up
- the compact design of the WLAN repeater with plug allows it to be used at practically any 230V socket outlet
Zawartość opakowania
- 1 N300 WLAN repeater
- 1 quick-start guide
Wymagania systemowe
- Modern WLAN router with WPS support
- The router must support the following wireless networks: 802.11n (300 MBit/s), 802.11g/a (54 MBit/s)
- The following is required to complete set-up using the integrated wizard: Windows Vista or later; MAC OS X 10.8 or later; Linux with Kernel 3.2 and an up-to-date browser
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję