Zamek do e-hulajnogi 120 cm z 2 kluczami
00178159
Robust theft protection: lock for securely parking e-scooters, bicycles and so on.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Rower |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Liczba jednostek | 1 Pc |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 77 mm |
| Średnica zausznika | 77 cm |
| Średnica kabla | 10 mm |
| Waga | 410 g |
| Długość | 120 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ochrona | Klucz |
| Typ | Zabezpieczenie |
Wiecej informacji o produkcie
- Robust theft protection: lock for securely parking e-scooters, bicycles and so on.
- Stable lock with plastic sheath on the steel cable and clamp
- Versatile in use: suitable for e-scooters, bicycles, city scooters, pushchairs or hand carts
- Long-lasting design
Zawartość opakowania
- 1 e-scooter lock
- 2 keys
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję