Zamek do laptopa Nano z szyfrem numerycznym
00054119
Możesz sam zdecydować, gdzie chcesz pracować – w kawiarni, bibliotece czy w parku? Dzięki temu zamkowi szyfrowemu do notebooka Twój laptop będzie zawsze zabezpieczony, niezależnie od miejsca pracy. Zamek jest wykonany ze stali nierdzewnej, więc złodziejom nie będzie łatwo go sforsować.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wytrzymała stal węglowa
Linka zabezpieczająca z wytrzymałej stali węglowej w otulinie ochronnej z tworzywa sztucznego
Opaski kablowe z mocowaniem na rzep
Opaski kablowe mocowane na rzep pozwalają utrzymać porządek, umożliwiając poprowadzenie kabli bez poplątania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 4.5 mm |
| Średnica zausznika | 0.45 cm |
| Waga | 137 g |
| Długość | 180 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ochrona | Kombinacja 4 cyfr |
| Typ | Zabezpieczone |
| Kod numeryczny | 4-cyfrowy |
Wiecej informacji o produkcie
- For securing notebooks and other devices with standardised Nano slot against theft
- Suitable for all devices with standardised Nano locking slot
- Locking code: 4-digit, resulting in 10,000 combinations
- 4.5 mm diameter for theft protection
Zawartość opakowania
- 1 "Nano" notebook lock
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję